Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Kristijan_Cruz

Player
Player
Joined
Apr 28, 2024
Messages
3
Ime porodice: Pikachu
Leader porodice: Nenad_Verce
ID Leader: 51814
Broj kuce familije: 1513
Discord Leadera familije: Kikisha_x
Forum link od vlasnika familije: Kristijan_Cruz

Outfit familije:
Rankovi u familiji:
{1} Pocetnik : clanovi koji su tek usli, imaju pristup vozilima i fam chatu. upoznaju se sa familijom i ljudima u familiji.
{2} Recruit : član familije već duže od 3 dana može vozit auta, može pričat na radio. Dobar pucač
{3} Gangster : član koji ima pristup familiji, vredan, dolazi na familijarne evente ima povjerenje članova.
{4} Rockstar : Dobar pucač, odgovoran da nauči nove članove familije i da im bude mentor.
{5} Helper : izvršava sve zadatke koji su mu postavljeni, sfera uticaja.
{6} Booster : Pomaže svima, vodi evente, zamjenik direktora, ima povjerenje lidera.
{7} Red Dragon : To su članovi koji su verni porodici, upravljaju familjarnim biznisima, sposobni su za sve.
{8} Admin : Članovi koji imaju otvoren pristup svim funkcijama familije, i biznisima familije, upravljaju svim područjima i kontroliraju ih.
{9} Co-Leader : To su clanovi koji pomazu sefu oko biznisa i ostalih porodicnih posedbi.
{10}Sef : Leader familije, glava familije.

Pravila familije:

{1} zabranjeno je psovati, maltretirati, vredjati i ubijati clanove familije.
{2} Clan mora biti odan članovima porodice!
{3} Clan mora da postuje zakone grada i drzave
{4} Obavezno postovati vise cinove u familiji
{5} Strogo zabranjeno krađa stvari ostalim članovima iz gepeka koje ne pripadaju njima- suspend

Istorija familije:

Ja sam 2. ponosan vlasnik familije, članovi me jako vole, ja sam oduvijek volio biti veliki vođa, imam također svoju desnu ruku Kristijana, ja i on se uvijek drzimo zajedno i sve radimo skupa, zato smo jednog lepog divnog suncanog dana odlucili da se prijavimo i da konacno budemo neformalna organizacija, ja i Kristijan saljemo puno pusa organizaciji i svima u timu, također i ostalim članovima, hvala.

Logo familije:


Ciljevi familije: Upoznati nove i aktivne ljude
Doći na top 10 rank na rangiranju
Prosiriti familju, uzivati i pruziti najbolje sto mozemo.
 

Teo Wales

Player
Player
Joined
Mar 29, 2023
Messages
72
hahahah identično kao moje.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom