Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Patrik Vasquez

Player
Player
Joined
Dec 30, 2023
Messages
38
1. Vaše ime u RL: Patrik
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GTM +1
4. Prosječna aktivnost na dan : 7+
5. Vaš Diskord: cropatrik
6. Vaše Ingame ime: Patrik Vasquez
7. Vaš ID: 53123

Dodatne Informacije

1. Lider za FIB ( Federal Investigation Bureau )
2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije?

Sebe vidim kao prikladnog kandidata za Federalni istražni biro jer imam dosta iskustva kako u RP tako I u drzavnim organizacijama na visokim pozicijama ( EMS, NG I SAHP). FIB za mene kao organizacija predstavlja veliki izazov kome bi se rado odazvala. Bila sam u tri mandata SAHP-a, gdje sam dosta toga naucio jer sam ucio od najboljih. U SAHP-u sam prosla sve situacije ( Evente) po vise puta, gdje znam put do uspeha od prvog po poslednjeg koraka. Želim da smanjim stopu kriminala na minimum, da svako odgovara I bude kažnjen za svoje zločine, gdje bi I moja organizacija imala dobru reputaciju, jer je ona jako bitna za sam rp u gradu. Uz sebe imam iskusan tim ljudi koji bi samnom zajedno vodili organizaciju ka uspehu. Dobro znam sta radim. vrlo pazljivo znam da saslusam, racionalno razmisljam I vrlo sam smiren u stresnim situacijama. Poznajem dobro pravila grada kako I organizacije , te smatram da mi se treba dati sansa. Moja organizacija ce pruziti dobar rp, a svakako ljudi u njoj će se dobro zabaviti.

3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji:

Za bolji RP u organizaciji dodao bih da se rade racije na familije. Napravio bi timove koji bi se bavili iskljucivo kriminalnim familijama.
Poštovala bi se hijerarhija I tačno bi se znalo ko vodi akciju u tom trenutku.


Zaposlenima ne bih tolerirao ni jedan vid toksičnosti, bezobrazluka I nepostovanja, kako kolega u organizaciji, tako I prema kolegama ostalih organizacija I samih gradjana u grada, jer prvenstveno zaposleni FIB-a moraju biti profesionalni.

Komunikacija sa ostalim organizacijama bi bila vrlo bliska, jer se cesto desava da mala greska dovede organizacije do loseg odnosa. Za mene je bitna bliska veza sa ostalim drzavnim organizacijama, da bi imali sto vise uspjeha u zajednickim akcijama. Takođe bih sa SAHP-om I NG-ijem često pravio zajedničke akcije u smislu patroliranja duž autoputeva. Jer su te dve bitne organizacije udaljene od grada I često se dešava da su prepuštene same sebi u nekim situacijama, to bih ja naravno promjenio I pružala svu moguću podršku.

Radi poboljšanja rp-a uz dozvolu LSPD-ja koristili bi njihove prostorije ( ćelije ) za ispitivanje osumljičenih lica.
Pravio bi regrutaciju, jednom nedeljno kako bi građani koji poznaju pravila grada, a nisu bili u Fib-u imali sansu da se isprobaju. Za pocetak bi dobili adekvatnu obuku I neke laganije zadatke.

Ukljucio bih LifeInvader da izvjestava građane o situacijama na našim akcijama.
Zahtjevao bih od EMS-a da prisustvuje svakoj talačkoj situaciji, kao bi se moguće povrede talaca sanirale na licu mjesta.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom