Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected PG nonRP i vredjanje ID:65,ID:4228,ID:13390,ID:13418,ID:2960,ID:10676

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
10907
Players nickname
Yuri Federev
Suspect ID
65,13390,13418...
Date of violation
Mar 19, 2022
Time of violation
14:20
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=tnCJJI9RB7Q

Peki99

Player
Player
Joined
Mar 19, 2022
Messages
18
Ubijen sam dok sam pokusao da poletim sa helikopterom, zatim su me digli dok sam bio ispod helikoptera vredjali me tj psovanje majke nazivali me retardom. Takodje su me ubili i digli nekoliko puta ali poslednji put kada su me dizali nisu nista govorili sta rade.A ja sam insinstirao da ne nastavljamo rp dok admin ne dodje jer nisu ispostovana sva pravila. Zatim je admin koji je bio prisutan forsirao da se nastavi rp a drugi su mu govorili da nastavi da speca pa ako je admin nastavio mogao je i sam da cuje kako su se ophodili sa mnom. Naravno ne krivim admina nego nego igrace a admin je tu bio samo da pomogne. Unapred hvala. Pozdrav
 

Karinho

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
22
Drug ispravis naslov tako sto napises lepo Razlog | ID:0000 , Primer : Fail RP | ID:32029, Psovanje majke | ID: 93839
E onda ne stavljas ovakve stvari na forum cak i ako si upravu zato sto LSPD nema nikakvo pravo bez biografije da se puca hevi snajperom, da ne spominjem u getu gde ne smete da idete posebno sami pa jos helikopterima. Ja tebe razumem nisam uopste ni na strani krimosa niti lspd-ja samo hocu da pomognem i na ovaj i na onaj nacin. Moze ti org dobiti warn zato sto je vise ljudi ucestvovalo u ovoj vasoj maloj akciji po getu. Prijatan dan zelim.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom