Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Unban appeal G.P 1.4 | Aldin Verstappen

Status
Not open for further replies.
Your ID
1413
Players nickname
Milan Pro
Administrators nickname
Aldin Verstappen
Date
May 1, 2024
Time
00:00
Proofs
..

Air Leizy

Player
Player
Joined
Jan 13, 2023
Messages
48
Pozdrav, konacno sam uspeo da nadjem svoji acc, imam prvo pitanje, da li ja mogu da apliciram za unban, drugo ako dobijem unban na koji ja nacin da igram na njemu posto, ja posto sam apsolutno zaboravio na taj acc a od tada sam se preselio, menjao komponente u pc i itd, a na trenutnom rockstaru necu moci da igram jer na njemu su 2 acc "main 37k id" i "twink 50k id", da li ja treba da nabavim novi rockstar acc, ovde pisem jer sam prethodno pisao Muji ali sada iz nekog razloga ne mogu da mu pisem poruke na discordu (verovatno jer sam privremeno banovan na grandovom discordu 30 dana), pa pisem ovde. A ovo je vise upit nego unban za sad. Discord mi je: airje
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,379
Ovaj nalog moze dobiti unban samo uz money wipe, pristup mozete restartovati putem tehnicke podrske. Da li se slazete za wipe?
 

Air Leizy

Player
Player
Joined
Jan 13, 2023
Messages
48
Postovanje, sada imam apsolutni pristup mom account 1413 ID, technical mi je pomogao, mogu Vam poslati proofs ako je potrebno, moje pitanje je sledece, da li ja mogu da uzmem apsolutno fresh rockstar nalog i da igram na njemu jer na ovom vise nemam pristup, a odluku za unban naravno cu jos sacekati ako je potrebno, Zahvaljujem.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom