Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
28427
Players nickname
Coby_Beton
Suspect ID
0000
Date of violation
May 2, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/members/155595/

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
434
Last edited:

Griefmaker

Player
Player
Joined
Oct 6, 2021
Messages
136
Treba ti zabranit da budes na ovom projektu koliko si toxican frajer.
Nego ko ti je ovako najdrazi u familiji koga najvise volis ?
 

ljubomorneduse

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
12
Treba ti zabranit da budes na ovom projektu koliko si toxican frajer.
Nego ko ti je ovako najdrazi u familiji koga najvise volis ?
Pitas gluposti, valjda ti dovoljno govori to sto mu svaki forum profil nosi ime Daniel/Drle/Daniela zampa. Mora da mu poster stoji iznad kreveta dok smislja novu prijavu na forumu.
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
434
Pitas gluposti, valjda ti dovoljno govori to sto mu svaki forum profil nosi ime Daniel/Drle/Daniela zampa. Mora da mu poster stoji iznad kreveta dok smislja novu prijavu na forumu.

Zamisli napraviš fake forum account i nazoveš ga "ljubomorneduse" jer ti je main forum account Daniel Zampa perma banovan za spam.

Sam sebe hvališ i komentarišeš u trećem licu, vidi se da si pravi intelektualac, a kako spamaš, ne bi me čudilo da te i na novom forum account na kojem ban evadeaš banuju za spam.

Drle Zampa duša moje duše ❤️
 

ljubomorneduse

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
12
Kako je lijepo vidjet da te toliko dira samo jedna prijava na forumu. Mnogo zakljucaka, mnogo off topic okrivljivanja bez ikakvih dokaza. Moj Cobyyyy, sve se vraca sve se placa
 

Mihael Omega

Ako
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
54
Zamisli napraviš fake forum account i nazoveš ga "ljubomorneduse" jer ti je main forum account Daniel Zampa perma banovan za spam.

Sam sebe hvališ i komentarišeš u trećem licu, vidi se da si pravi intelektualac, a kako spamaš, ne bi me čudilo da te i na novom forum account na kojem ban evadeaš banuju za spam.

Drle Zampa duša moje duše ❤️
ovo nije fejk picko samo forum twink acca 11658 nemoj da pricas kad ne znas, sinteraju jedan
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,654
Zalba na razmatranju !

- Svaki naredni OffTop komentar rezultirat ce kaznom forum naloga
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom