Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
59689
Players nickname
Devin_Burberry
Administrators nickname
Denza Washington
Date
May 3, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/IBbS4Im

Soup1101

Player
Player
Joined
May 1, 2024
Messages
7
Postovana administracijo, danas sam dobio ban na svom main nalogu za G.P 6.22 sto okej mislim da nije bila pravilna odluka ali nema veze. Ali onda sam pokusao da udjem na twink i video da mi je i twink banovan za G,P 1.1 i ne shvatam zasto kada sam nalog napravio juce i nisam uopste bio nista uradio, nije niko ulazio na akaunt osim mene i ne shvatam zasto sam za to dobio ban. Jutros kada sam ulazio u igricu sam pogresio sifru, i onda sam morao da menjam sifru ne znam da li je administacija mislila zbog toga da nije vise moj nalog ali nisam nisakim delio. Stvarno smatram da je ovo malo ispalo ne fer zato sto sam i prosao pc check, pa sam dobio ban za ilegalnu vodu (koja po mom misljenju nije bila ilegalna) i sada za G,P 6,22 i G.P 1.1. Voleo bih ako bi ovo moglo da se razjasni, hvala na razumevanju. Soup.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
8,421
Odbijeno, admin je napisao gresku samo nije G.P 1.1 vec G.P 1.4 sto je potvrdjeno i imate 3 naloga
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom