Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
33329
Players nickname
Rope Whiteovic
Suspect ID
41002
Date of violation
May 3, 2024
Time of violation
22:00
Proofs
https://imgur.com/a/Cxk3JPB

Rope White

Player
Player
Joined
Oct 22, 2023
Messages
57
slika ---- gde mi daje rok od 1h da mu spremim 4m ili ce da me kaci
---- video snimak dokaz za vadjenje oruzija iz skladista.
---- video snimak gde se vidi da smo imali dogovor u vezi sa prodajom oruzija i gde mi trazi da mu platim nesto dva puta
i 3 puta vecu cenu od vrednosti oruzija koje je izvadjeno iz skladista.
Cena za koju sam prodao oruzije je bila nesto vise od 1m njemu sam dao koliko se secam nekih 950 do 1m za prodaju oruzija koje sam uzeo.

Ovako ide prica imao sam dogovor sa deckom da prodajem oruzije za familiju
da uzmem sebi 30% od prodajne cene i njemu da dam 70%
sve sto sam prodao njemu sam isplatio 70% sebi zadrzao 30% po dogovorenom bio sam zamenim lidera u fam
danas sam leftao familiju zbog nekih toksicnih osoba itkd.
cim sam leftao familiju covek je pisao na fam chat da mi kazu da mu spremim 4m da me ne bih kacio za navodnu kradju iz skladista!
 

Teo Wales

Player
Player
Joined
Mar 29, 2023
Messages
78
Neces se tako lako izvuc iz tog sto si uradio, znas kako se kaze.. napad je najbolja obrana. A ja i onako nisam nista kriv, i dalje stojim iza tog da si pokrao skladiste te da trebas biti kaznjen u skladu s time, neka odluci tko sta zeli, dalje je na adminima.
 

Teo Wales

Player
Player
Joined
Mar 29, 2023
Messages
78
Neces se tako lako izvuc iz tog sto si uradio, znas kako se kaze.. napad je najbolja obrana. A ja i onako nisam nista kriv, i dalje stojim iza tog da si pokrao skladiste te da trebas biti kaznjen u skladu s time, neka odluci tko sta zeli, dalje je na adminima.
Uostalom sve su ti OC dokazi, nemas niti 1 IC dokaz. A uzeo si sigurno vrednost 4m sveukupno.
 

Rope White

Player
Player
Joined
Oct 22, 2023
Messages
57
ic dokaz je sta si pisao na fam chat da ti spremim 4m ili cu dobiti permu. :)
novac ti je isplacen. pozdrav
 

Rope White

Player
Player
Joined
Oct 22, 2023
Messages
57
I da zamolim Admine da provere 04/30/2024
Interakciju prenosa novca izmedju mene i Teo Wales kom sam taj dan dao Novac.
 

Rope White

Player
Player
Joined
Oct 22, 2023
Messages
57
kao i takodje sto bih Zamolio seniore da preuzmu ovu moju zalbu i da detaljno pregledaju i prouce logove sta sam sve uzimao, i koliko sam para vracao osobi koju kacim.
 

Aldin Verstappen

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Oct 6, 2021
Messages
3,658
Odbijeno

- Neispravan format naslova
- Privatni dm nije validan dokaz i ne prihvata se !
- Slika u fam nije fullscreen i nije dovoljno dokaza , perm moze biti vezano i za IC
- Ukoliko imate validne dokaze dostavite ih na novoj zalbu uz to da naravno napisete ispravan naslov a to je :
PRAVILO - ID KO KRSI !
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom