Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Michael_Scofield

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
10
1.
Ime Familije: MD FAMILY
Leader Familije: Michael Scoofield ID:5171
Broj Kuce:486
Discord ime Leadera Familije: _terzq_


2.
Ciljevi:
1. Razviti raznovrsnost u oblasti biznisa unutar naše neformalne porodice, fokusirajući se na sticanje što većeg broja familijarnih preduzeća.
2. Okupiti širok spektar članova kako bismo stvorili raznoliku i ujedinjenu zajednicu poslovnih ljudi.
3. Proširiti naš poslovni uticaj kroz strategijsku akviziciju i održavanje značajnog broja luksuznih automobila u vlasništvu porodičnih članova.


3.
Pravila Porodice:
1. Poštovanje međusobno – Vredjanje nije dozvoljeno.
2. Održavanje automobila – Svi automobili uvek moraju biti opremljeni punim rezervoarom goriva i uvek na kraju vraceni u garazu.
3. Aktivno učešće – Svi članovi porodice trebaju biti angažovani i aktivni u zajednici.
4. Tišina na radiju – Bez deranja na radiju, očuvajmo harmoniju i spokojstvo unutar porodične atmosfere.


4.
Rankovi:

Suspend - Igrač koji je sve zabrljao.

Member - Igrač koji se tek pridruzio familiji

Insightful Soldier - Igrač koji je veoma upoznat sa svim pravilima grada.

Underworld Operative - Igrač koji se bavi mafijaškim poslovima i prikuplja sredstva za porodicu.

Cactus - Igrač koji je spreman za specijalne zadatke od naredjenja iskljucivo samo lidera familije.

Driver - Igrač koji je zaduzen da vozi Leader-a, zamenika CO - Leadera i Co- Leader-a na razne dogadjaje, poslovne sastanke, ugovore i pregovore sa drugim familijama.

Bodyguard - Igrač igrac koji je zaduzen da svuda ide sa liderom, CO liderom i zamenikom CO lidera radi eventualnog napada na lidere kako bi zastitio maksimalno sve nas u trenutku napada.

Executive - Igrač koji obavlja funkciju zamenika CO-Leadera.

CO-Leader - Igrač koji uliva puno poverenje unutar porodice.

Leader Familije - Michael Scoofield




Prica Familije:
Jednog dana resio sam da kupim kucu u gradu stavio sam oglase javio mi se covek i ponudio mi je kucu u ceni koju sam stavio da je moj budzet, covek mi je poslao gps lokaciju do kuce da dodjem i da je pogledam pre kupovine sto sam naravno i uradio red je pogledati nesto pre bilo kakve kupovine.
Kada sam otisao na lokaciju ostao sam zatecen zbog mirnog dela grada a i kuce koju sam dosao da pogledam moj budzet je bio 1.5m kuca realno vredi vise novca zato sto ima bastu gde sam tad upitao prodavca zasto tako jeftino prodaje kucu, njegov odgovor je bio kratak secam se kao danas 'drug moj imam jos toga' nakon toga obavili smo trgovinu zavrsili posao a u tom trenutku je dosao copor ljudi po njega gde sam se uplasio i odma podigao ruke i ako nije bilo razloga mislio sam da ce da me kindapuju medjutim prodavac kuce mi je rekao sta se cimas to su moji ljudi iz familije e onda je krenula tema kako osnovati familiju i prodavac me je uputio u celu proceduru kako osnovati familiju sta raditi i slicno bio je veoma ljubazan prema meni a njegovi ljudi su stojali celo vreme pored nas od tog dana poceo sam da razmisljam o tome da i ja osnujem moju familiju i da se takodje zabavimo kao i oni proslo je to dosta vremena ali dan nije prosao da ne pomislim na to kako cu ja jednog dana imati moju familiju skupljao sam pare iz dana u dan trudio sam se sam celo vreme i eto dosao sam na ideju da i ja osnujem moju familiju sa veoma korektnim ljudima i iz dana u dan primamo nove ljude u nasu familiju lepo je videti kako se svi slazemo i radimo zajedno iz dana u dan vratila mi se ta slika od prodavca kuce a eto sad i ja imam kao i on sve u svemu lepo je imati familiju koja ce uvek stati uz tebe i u dobru i u zlu pomazemo se, druzimo, postujemo, bez ikakvih problema. Sto se kaze svi za jednog jedan za sve.



Familijaran logo

X2ZRt32.png



Familijaran Outfit
zBcQbmv.png
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom