Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
14510
Players nickname
Tikin Kawasaki
Suspect ID
18350
Date of violation
Mar 20, 2022
Time of violation
18:02
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=MgEie5Y1z8k

Gomez

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
9
Momak,ja stvarno ne znam ko ti je dao za pravo da ubijas ljude koji su u istoj organizaciji,bez obzira sto si ti veći čin.
Nadam se da smo rijesili u chatu. Bio je nesporazum. Svakako nisi umro nego smo te vratili...
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
Dobar dan,ocu i ja da kazem par reci o ovoj sitvaciji koja se desila. Ja sam zamenik generala NG, i ocu da napomenem da Tikin nije javio da odlazi sa duznosti, niti mu je iko dao dozvolu, ja mislim da je gospodin Gomez iao razlog da rani lice i vrati ga u kasarnu! On je Komandant VP njegova duznost je da lica koja idu sa duznosti na bilo koji nacin vrati u kasarnu, dok traje radno vreme! Mislim da ovo nije za kaznjavanje, momak je radio svoj posao, i to je to ! 😆
 

Tikin Kawasaki

Player
Player
Joined
Jan 17, 2022
Messages
121
Evo predhodni POV,3 minuta ranije kada mi je General Pukovnik odobrio odjavljivanje sa duznosti,gde ostali clanovi mene osudjuju da ja lazem i da se nikom nisam javio,takodjer i Lider organizacije moze da potvrdi da sam i njega pitao da izadjem gde mi je i on odobrio da odem sa duznosti,tako da slobodno vi lazite....
 

Bastian Wagner

Player
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
110
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 18350 dobit će kaznu za TK (Team Kill)
  • Prilikom pregleda dokaza uocio sam kako ID 18350 puca i ubija kolegu bez dovoljno dobrog RP razloga
  • ZATVORENO
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom