Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved RDM,Vredjanje / ID: 7722 ,15244 , 1838 , 1870 , 6825

Status
Not open for further replies.
Your ID
17995
Players nickname
Djordje_Stevanovic
Suspect ID
7722 ,15244 , 1838..
Date of violation
Mar 20, 2022
Time of violation
20:17
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=XGdDOMC11Wk

Djordje Stevanovic

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
45
Dosli smo da pitamo nekog lika pored njihove kuce je l' zeli u porodicu medjutim su oni dosli krenuli da prete bez razloga i tu je nastalo sve ovo .. Zamolio bih Admine ako “nije dovoljno” ovo sto sam snimio neka makar poslusaju uvrede samo. Takodje vidim da se zale a nemaju dokaze za to , ako treba kaznite i mene ali makar da ne prave ovakve greske sledeci put. Hvala !
 
Last edited:

Radel

CZBG
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
239
Si realan druze doasao si da krades panele i da provociras
22vjL28.png
 
Last edited:

Stele Mardeljano

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
38
1. Pojedini (ne svi) vredjaju bez ikakvog razloga
2. Igrac ID-6825 ubija igraca ID-13530 bez ikakvog razloga na sred ulice sto je RDM
3. Stoje ispred auta namerno da bi mi uradili VDM i da bi mogli da iskoriste protiv nas
4. Neko iz daljine ubija vozaca ID-17995
5. Ne vidi se na snimku, likovi dolaze do auta i pocinju da ubijaju sve nas koji sedimo u autu NA ULICI (ne u njihovom dvoristu) sto je ponovo RDM
6. Nakon ubijanja pocinju da vredjaju svakog pojedinca i da pljuju (psovke necu navoditi)
7. Bolnicar (ocigledno neiskusan) dolazi i pokusava da pruzi pomoc nekom od povredjenih, gde jedan od ovih clanova koji su ubili nas u autu pocinju da pucaju na lice koje radi drzavnoj ustanovi
8. Nakon ovog sto sam postavio necu nasedati na njihove provokacije i podsmevanja jer i sami mozete da vidite njihovo ponasanje i kulturu OOC i IC
Hvala i ugodno vece svima
 

Radel

CZBG
Player
Joined
Dec 31, 2021
Messages
239
1. Pojedini (ne svi) vredjaju bez ikakvog razloga
2. Igrac ID-6825 ubija igraca ID-13530 bez ikakvog razloga na sred ulice sto je RDM
3. Stoje ispred auta namerno da bi mi uradili VDM i da bi mogli da iskoriste protiv nas
4. Neko iz daljine ubija vozaca ID-17995
5. Ne vidi se na snimku, likovi dolaze do auta i pocinju da ubijaju sve nas koji sedimo u autu NA ULICI (ne u njihovom dvoristu) sto je ponovo RDM
6. Nakon ubijanja pocinju da vredjaju svakog pojedinca i da pljuju (psovke necu navoditi)
7. Bolnicar (ocigledno neiskusan) dolazi i pokusava da pruzi pomoc nekom od povredjenih, gde jedan od ovih clanova koji su ubili nas u autu pocinju da pucaju na lice koje radi drzavnoj ustanovi
8. Nakon ovog sto sam postavio necu nasedati na njihove provokacije i podsmevanja jer i sami mozete da vidite njihovo ponasanje i kulturu OOC i IC
Hvala i ugodno vece svima
A gde su ovde id 7722 1838 i 1870 nemoj nas mesati jedan lik te je ubio a psovanje je ic okacis zalbu RDM I 0000 a ne da navedes ljude koji nis nisu uradili
 

Stele Mardeljano

Player
Player
Joined
Feb 4, 2022
Messages
38
A gde su ovde id 7722 1838 i 1870 nemoj nas mesati jedan lik te je ubio a psovanje je ic okacis zalbu RDM I 0000 a ne da navedes ljude koji nis nisu uradili
brate ja nisam naveo ovde nikog, za to koga je Djordje naveo, svi vi ste bili tamo (neki su vredjali) tako da ne odluci administracija ko je ovde kriv. Ako si ti jedan od tih krivih onda ces dobiti kaznu, ako nisi onda nema potrebe da se bunis ovde.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom