Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
12664
Players nickname
Luxi Darkmann
Administrators nickname
Mujo simba
Date
May 8, 2024
Time
23:52
Proofs
https://imgur.com/a/Xi4eppO

Luxi Burek

Player
Player
Joined
Jun 24, 2023
Messages
160
postovana administracija hteo sam da se pozalim na moj blacklist nisam uso 2 dana u igricu i ja taman da udjem i bam dobio green screen naviko sam na to zbog automatske autorizacije ja gledam na drugi monitor i pogledam na main monitor vidim blacklisted VAS SOCIAL CLUB JE BLOKIRAN ne razumem sto jer nisam nista uradio znam pravio sam sranja all ko sto vidite u zadnje vreme sam bas bio aktivan kao stalno i nisam nesto bas krsio pravila u zadnje vreme ako moze samo da mi se pogleda kros prste jer sam se bas trudio na grandu da skupim ljude i upozno bas puno ljudi,u skolu nisam iso da bih igro grand pomagao sa svima kome su trebale pare i kad sam imo i kad nisam imo mujo bio sam stalno posten sa administracijama i iskren ako sam nesto strasno uradio all ako moze da mi se progleda kros prste jell mi nije to to da prestanem igrat na jedan projekat nakon 2 godine Mujo daj mi jos jednu sansu i neces pogresit dokazacu ti da sam dobio blacklist za nista ako treba da popricamo jedan put na discord ime mi je bossluxi pa mi samo javi necu da prestajem igrat na ovom projektu i kad sam nekoliko drugova u rl doveo na server a da ja nemogu igrat mi je bas zao sve sam radio znaci weekendom sam igrao svaki put do 04:00 pa navise pomagao sam familijima imo sam svoje ima Burek koji su nekoliko ljudi isto promenili pa sam se zvao Darkman kao sto su takodje ljudi promenili na to ime mislim mujo da bih bilo feer da mi date jos jednu sansu da igram na ovom projektu nemo me pustat u prasinu i da blejim po citav dan na krevetu i da gledam tik tok ovo mi je bila jedina zabava i to ste mi oduzeli molim te mujo nemoj mi to radit radio sam montage koji cu takodje postavit ispod ovde da vidis da sam na serveru da se svi druzimo i da se salimo bilo je bas super i divno al ovo mi nista nije trebalo uzo sam probat neke druge igrice al nista mi se neda mislio sam da necu nikad prestat Grand RolePlay na RS1 igrat i molimte nek bude tako nisam nikad nekog prevario nego samo pomagao i kad ga nisam znao svaki put kad je bio neki problem zvao sam admina kad su ljudi krsili bas neka strasna pravila prijavio sam kad je neko bas kvario RolePlay prico sam sa nim da je ovo samo igrica ih da se samo druzimo neznam ljude u RL ali su mi postali Online prijatelji kad je god nekome trebalo pomoc o necemu o reduxu,igrice (nesto da nije radilo) bio sam tu da pomognem jer znam kako je to kad svi igraju all kad ti nemoz da igras imo sam take stvari OOC i zamolio bih te da me ponovo pustis da igram na ovom projektu.

Hvala unapred,

Screenshot_2024-05-02_210229.png


Luxi Darkmann



Evo sve clipove sta smo se druzili na Grand RP RS1


 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom