Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za National Guard I Kojke Kojic I 34359

Rejected
Status
Not open for further replies.

Kojke Kojic

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
118
1. Vaše ime IRL: Bogdan

2. Vaše godine: 15

3. Vremenska zona: GMT+2

4. Prosjek online po danu: 4-6 sati, 6-8 vikendom

5. Vaš Discord: kojicc_

6. Vaše ingame ime: Kojke Kojic

7. Vaš ID: 34359


Dodatne informacije


1. Lider za..... National Guard

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje):

1) Dosta vremena sam proveo u NG-u i znam kako funkcionise, i voleo bih da se isprobam na ovome mestu. Sa svojim vec napravljenim timom bih vodio organizaciju i pruzao bih novim ljudima sanse i bili bi obuceni i po zasluzi dobijali cinove.

2) Veoma sam snalazljiv, razuman i pomogao bih svakom novom clanu i odvojio vreme za istog. Mnogo sam zavoleo ovu organizaciju dok sam radio u njoj i ona mi je obelezila veliki i lep period igranja. Nemam toliko neprijatelja i odlicno bih komunicirao sa drugim organizacijama i imao bih redovne sastanke svake nedelje gde bih porazgovarali o stvarima i saradnji medju organizacijama.

3) Nacin rada organizacije cu skroz promeniti na bolje i verujem da ce to biti novi standard za rad drzavnih organizacija. Veoma sam tolerantan i oprastacu ono sto moze da se oprasta dok cu vece greske kazniti. Potrudicu se da nema svadje unutar organizacije i ako ima resice se kroz mirne puteve govorom i saslusanjem obe strane. Od kako sam dosao u grad radio sam u drzavnim organizacijama i od pocetka sam sanjao da postanem lider neke organizacije, i mislim da je NG prava prilika za mene i da cu bez ikakvih problem voditi mandate.

3. Vaš savet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

Uvek bi na kapijama stojali po dvoje ljudi dok bi sa okruznih brda stajao snajper tim koji bi im davao informacije vezane za upad ili dolazak stanaca u blizinu teritorije Nacionalne Garde. Imale bi dve jedinice pod nazivo SSG, ona bi se odazivala na talacke situacije, pljacke prodavnice, odbrana i cuvanje vlade i na ostale akcije. Druga jedinica bi bila SAS( Special Air Services), ona bi pomagale vojnicima tako sto bi koristili odredjena vazdusna vozila, takodje u slobodno vreme SAS bi patrolirao vazduhom oko teritorije Nacionalne Garde i davao ostalim kolegama informacije koje dobijaju iz vazduha. U slucaju opasnosti Guvernera ili njegovih zamenika verni i najbolji clanovi SAS jedinice bi odredjenim vazdusnim vozilima evakuisali iste iz drzave i odveli ih na sigurno. Naravno uz prisustvo SSG koje bi osiguralno bezbednost dok su evakuisani i van drzave.

-----------------RANKOVI----------------
30. General
29. Zamenik Generala
28. General Major
27. Brigadni General
26. Pukovnik
25. Potpukovnik

---HIGH COMAND---

24. Vodja SSG
23. Vodja SAS
22. Z. Vodje SSG
21. Z. Vodje SAS
20. Kapetan
19. Porucnik
18. Potporucnik

-----HS-----

17. SSG Trener
16. SSG Snajper tim
15. SSG Operativac
14. SSG Obuka
13. SAS Trener
12. SAS Pripadnik
11. SAS Obuka

----SPEC JEDINICE---

10. Zastavnik
9. Vodnik
8. Razvodnik
7. Stariji Vojnik
6. Vojnik III klase
5. Vojnik II klase
4. Vojnik I klase
3. Mladji vojnik
2. Vojnik na obuci
1. Suspend
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom