Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban Appeal G.P. 1.7 | Denza Washington

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
2150
Players nickname
Miki Moncler
Administrators nickname
Denza Washington
Date
May 9, 2024
Time
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/682725/

sergej zec

Player
Player
Joined
May 10, 2022
Messages
31
Poštovanje Mujo,

Nažalost ovo je 3.put da pišem unban appeal za nešto što sam prekršio prije gotovo godinu i više dana u uvjerenju da se smije raditi jer nigdje nije bilo izjašnjeno pravilo od osnutka RS servera.
Većina igrača je tako smatrala pa čak i glavni administrator Abraham je rekao da se biznisi mogu prodavati / prebacivati po državnoj cijeni tako da od početka servera pa sve do 30.10.2023., kada je izjašnjeno pravilo, su sve transakcije i zamjene obavljene. Nakon što je definirano pravilo da je to debeli prekršaj, nijednom nije prekršeno pravilo jer nisam igrač koji krši pravila. Treća sreća najveća, tako se kaže.. u ovom slučaju je suprotno...
Očigledno je da su ovo posljedice krivog uvjerenja, manjka komunikacije i (ne)definiranih pravila te me sada prošlost sustiže jer eto, vjerovao sam u jedno da bi se nakon 2 godine ispostavilo skroz drukčije.
Rotirao sam biznise, kao što sam naveo u prethodnoj žalbi, neki od biznisa koje smo rotirali su bili od početka u vlasništvu naše porodice (auto radionica 35 i chip tuning 21) te nismo nikako mogli znati koliko koji biznis vrijedi već smo gledali državnu cijenu i po tome se ravnali.
15 mil za 15 mil u početku servera te kasnije kada su cijene promijenjene 30 mil državna cijena za 30 mil državna cijena...
Također rotirao sam Chip Tuning 22, koji uz potvrdu Muje vrijedi 500 mil, za carsharing koji je na aukciji kupljen za 700 mil a vrijedi slično jer je bio prebacivan također među igračima i obratno.
3 bana, 3 situacije.. preostale zamjene su biznisi koji su bili slične vrijednosti

Pristajem na brisanje novca sa računa jer novac mi nije bitan, bitno mi je da sačuvam još ovo malo ljudi koji su tu s nama od početka te koji su s nama kroz čitavu havariju koja nam se počela događati 1.11.2023., kada je pravilo definirano i kada su počeli reportati za sve situacije iz prethodne 2 ipo godine, od osnutka servera...
Molim za zadnju priliku za unban te da se aktivno vratim na server jer kao što sam naveo, duhovi iz prošlosti me sustižu, a to je sve zbog krivog uvjerenja mene i velike većine igrača na projektu.

Ovaj unban appeal pišem u ime prijatelja čiji je forum account banovan, njegov ID je 2150 te je aktivan igrač od osnivanje servera i nije tip igrača koji krši pravila i pravi probleme okolo
 

Zampica

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Dva puta si unbanovan za krsenje G.P 1.7 pravila i ovo bi ti bio treci put?

Ne znam sta vise ocekujes? Da ti se svaki put smiluju da bi dobio unban iako i sam znas da si NAMJERNO abuse-ao sistem razmjene biznisa zajedno sa clanovima svoje porodice ZAMPA COMPANY da bi ustedeli ogroman novac na porezu koji svakako niste posteno zaradili.

Milijarde ste ustedeli na porezu praveci se da ne poznajete dobro napisana pravila.

Celo vreme krsite sva moguca pravila izbegavajuci poreze na svaki moguci nacin.

O cemu mi pricamo?

MILIJARDE POREZA ste utajili vrseci takve zamjene i na taj nacin ste isti taj novac sacuvali da ga ne bi morali trositi na porez.

Kazes da ne krsis pravila a utaja poreza je vidljiva na svim prekrsenim pravilima i situacijama.

Ako opet po treći put dobijes unban iako se zna da ste krsili ova pravila u vise situacija onda stvarno ne znam. UNBANOVAN si za jednu situaciju, za drugu situaciju, a ovo su dodatne dvije G.P 1.7 situacije za koje trebas dobiti ban po 60 dana. Ne znam kojom logikom se vodis kada i sam znas da si puno puta prekrsio G.P 1.7 pravilo i svestan si toga.

I drugi ljudi prate ovu zalbu ako vide da vam je to proslo za rukom da utajite milijarde poreza i dobijete unban po dva tri puta onda ce i oni raditi isto to jer vide vas kako to radite i koriste vas kao primjer.

Svako dobro.
 

Zampica

Player
Player
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Kako je odgovoreno igracu ID 31 koji je sa vama krsio G.P 1.7 pravilo ovdje: Rejected - G.P. 1.7 | Relja Shayk


Isto tako treba biti slucaj sa vama jer ste svi vi zajedno sa ID 31 puno puta u proslosti krsili G.P 1.7 pravilo + vama su jos puno puta oprostili i to vam nije bilo dovoljno.

Svesno ste krsili pravila i trebate snositi posledice za to kao i vas drugar ID 31 koji vas je svemu tome i naucio.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom