Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
44224
Players nickname
Mirko Kolaric
Suspect ID
47466,48548
Date of violation
May 12, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://streamable.com/45ijbq

Luka Joe

Nabijem te na kurac jesi me cuo
Leader of unofficial org
Joined
May 17, 2023
Messages
319
Postovana administracijo, u poslednje vreme primetio sam kako je igrac 47466 main/48548 twink odjednom krenuo da pravi killove koji su poprilicno sumnjivi no ocito to nitko ne primecuje. U postavljenom klipu pod proofs jasno se moze zakljuciti kako igrac puca pored igraca te ga ubija sto samim time znaci da ima veci hitbox karakterate te taj snimak prikazuje kako igra na main nalogu na kojemu je trenutnu banan jer "nije imao" pov. Mislim da igrac zasluzuje ban za ovo pravilo ili barem pc check da se proveri dali ima nesto ili ne.
Hvala na citanju
 

Felix MacAllister

Player
Player
Joined
Aug 26, 2023
Messages
45
Kao prvo u ovaj video je monataza, posto nisam neki editor i ne bavim se time cuje se delay sounda deagle koji je naknadno ubacen, plus ako se uspori video vidis da je sve cisto. A tebi se zahvaljujem sto si posto moj fan.
 

Zvone Mosby

Player
Player
Joined
Mar 7, 2022
Messages
78
Prvo... uspori video malo majstore i vidi se da je nišan bio na liku,delay je cisti bio i ništa ovdje nije sumnjivo.
drugo video je od 24.04 tako da ti dokaz ne vrijedi uopce
 

Kai Dior

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
152
To je njegov ping i zato što ima kašnjenje pa se šteta od udarca odlaže i ne vara
:ROFLMAO:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom