Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
46265
Players nickname
Ognjen Inyahead
Administrators nickname
Stefan_Whitee
Date
May 12, 2024
Time
00:00
Proofs
https://streamable.com/phpbud

Ognjen Inyahead

Player
Player
Joined
Sep 4, 2023
Messages
82
Draga administracijo dobio sam ban za G.P 3.1 bio sam u zatvoru stavio sam anti afk legao sam na krevet koji mi je ne toliko daleko od kompjutera gledao nesto na telefonu kad sam u jednom trenutku zacuo coveka koji me doziva Ognjene Ognjene i radi Ear rape toliki da sam ga cuo do mog kreveta brzo sam ustao da vidim ko je ugledao sam decka koji se namerno dere u mikrofon rekao sam mu da je konj i majmun te sam mislio da kaznu necu dobiti radi toga jer niko nikad nije rekao sam mu in game da je konj jer se drao ko konjina a da je majmun jer je ponavljao ides na gradski a ja sam znao da se ne moze dobiti kazna za tako nesto jer sam mu pricao in game sve,nista nije bilo ooc onda se spawnao admin ahmed kojeg je on zvao u medjuvremenu kad je on prestao da krsi pravila i rekao mi kako cu jedini dobiti kaznu ja sam rekao da se kajem i da se nece ponoviti ali da sam mu sve govorio ic a ne ooc ahmed je rekao da cu ja dobiti svoju kaznu ja sam pisao na tiketima da sam razumeo gresku i da se nece vise nikad tako nesto dogoditi nisam znao da se za ovo dobija ban a da sam znao nikad nebi rekao jer kao sto se vidi po mom accountu ne krsim pravila u velikim kolicinama te da nisam okacen vec koliko dugo na forum zamolio bi vas da mi date unban jer ja svoj twink nemam a ne mogu bez granda uopste razumeo sam svoju gresku i vise nikad necu ponoviti istu pozdrav za ceo admin tim i onog ko mi pregleda zalbu.


Ognjen Inyahead :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom