Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

pero stup2

Player
Player
Joined
Nov 25, 2023
Messages
25
Informacije

1. Vaše ime IRL: Petar
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosjek online po danu: 2-6h radnim danima, 6-10 sati vikendom
5. Vaš Discord: pero1952
6. Vaše ingame ime: Petar Stup
7. Vaš ID: 23315




Dodatne informacije


1. Lider za..... The Familis Gang

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

-Na projektu sam vec duze vreme , bio sam u dosta organizacija obiso sve , i odlucio sam se da isprobam poziciju lidera na serveru.Prije svega, imam dosta iskustva u bandama. Video sam mnogo i stekao iskustvo. Mnogo puta sam bio vođa na događajima bandi.

-Vjerujem da imam odlično iskustvo što se tiće vođenja organizacije sto se tice gang aktivnosti svaka organizacija je imala odličnu odrađenu aktivnost
-High Command rank ne bih imao svako nego samo ljudi za koje znam da znaju voditi sve akcije


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

-Za svaku dobro odradenu talacku,podmornicu,pljacku prodavnice…bi davao bonuse svim clanovima koji su bili na dogadaju

-Poštvanje viših činiova je obavezno a vrijedanje viših činova ili bilo kojeg člana organizacije biti če strogo kažnjeno.

-Toksicnost između članova bih bila zabranjena koji god rank bi netko bio

-Ispitivanje za ulazak u organizaciju bih bio detaljan svaki clan bi morao dobro poznavati pravila
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom