Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
4775
Players nickname
Filip_Alexandrov
Suspect ID
6825, 849, 3306
Date of violation
Mar 22, 2022
Time of violation
17:35
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=Exe7ltj38hM&feature=youtu.be

R3XI3L

Blocked
Blocked
Joined
Nov 7, 2021
Messages
126
RDM u Gradu. Želio bih da se ovo riješi. Imam sumnje da su to lica iz FIB-a. Pošto pogledajte tablice tog vozila.

Sumnam da je bio planirani napad na mene od strane FIB-a. Hvala.

 

Karinho

Player
Player
Joined
Jan 29, 2022
Messages
22
Ti decko dizes kola na parkinzima ispred kazina, danas si tvojim kolegama digao auto swat jedinice na sta sam se lepo smejao. I povrh svega toga optuzujes fib zato sto se na tablicama auta koji uopste nije ni povezan sa ovom trojicom koji te ubijaju, nalaze tri slova redno poredjana, sto svako moze kupiti u bilo kom trenutku, mogu ja napisati sahp123 ako hocu. S' obzirom da si nabedjen da znas nesto , razmisli malo sta radis. Mada vidim da ces da letis iz lspd-a zbog svog opsirnog "znanja" i to u kratkom roku. Prijatan dan zelim :)
P.S Sto se ove situacije tice ovo jeste rdm.
 

Mece Darkin

Player
Player
Joined
Jan 25, 2022
Messages
336
Ahahaahah, FIB?? decko ajde ne blamiraj se molim te ako ti je za utehu nije FIB provereno je
 

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Ovo nije FIB, dzabe pokusavas da nabijes warning jer smo te uhapsili juce i uzeli advokatsku licensu i blacklist si dobio, Pa sad optuzujes fib. Drago mi je da optuzujes FIB a nema veze sa FIBOM. Uzivaj pozdrav.

- Nisu nasi ljudi
 

Bastian Wagner

Player
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
110
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 6825, 849, 3306 dobit će kaznu za DM u Gradu
  • Ovo nema nikakve veze sa FIB organizacijom.
    A ovo troje ljudi ce dobit kaznu za DM u Gradu
  • ZATVORENO
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom