Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za The Balllas Gang | Swinger Micka

Rejected
Status
Not open for further replies.

jan lee

Player
Player
Joined
May 14, 2024
Messages
8
Informacije


1
. Vaše ime u RL: Viktor
2. Vaše godine: 18
3. Vremenska zona: GMT +1
4. Prosječna aktivnost na dan: 4+ h
5. Vaš Diskord: 3sic_lj
6. Vaše Ingame ime: Swinger Micka
7. Vaš ID: 19180


1. Lider za : The Ballas Gang

Dodatne Informacije
  1. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)
2.1 Za sebe mislim da sam osoba koja zna da upravlja masom ljudi, veoma sam smiren i imam karakter koji bi clanovima mogao biti kao uzor. Crime RP je trenutno dosta mrtav i svodi se na minimalno. Cim se ispune norme gang je neaktivan a dosta ljudi ne zna koju sirinu u RP-u nudi gang. Leaderi se plase warnova a primaju gotovo sve ljude u organizaciju. Naravno propust pri ispitivanju za nove clanove moze da se desi, ali istog trenutka kada bilo koji clan napravi problem mora biti kickovan.

2.2 Gotovo od pocetka mog igranja na serveru sam po gangovima, kao obican clan, hc cak i jednom vodio organizaciju tako da sam se nagledao svega. Ucio sam od najboljih sto mi je dodatno pomoglo na putu prikupljanja iskustva u crimeu.

2.3 Pre nesto vise od godinu dana sam prvi put vodio org (Families) koja nije bila najsjanija ali je bila kljucna jer sam shvatio koje su kriticne tacke jednog ganga samim tim znam da sada ne bi napravio iste greske.

  1. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.
3.1 RP u organizaciji tacnije samom gangu je trenutno sveden na nekoliko talackih i gs-ova. To su samo jedne od dosta mogucnosti koje gang moze da radi. Glavni cilj je napraviti sto vecu stetu policiji, da im uteramo strah u kosti. Auto mafija - grupica clanova bande i zajednicka kradja automobila. Direktno na serveru ne postoji mafija koja se bavi iskljucivo kradjom automobila ali to je mogucnost koju nudi gang. Dileri - pre prodaje bi uzgajali travu ili pravili koks, te nakon toga bi prodavali isti gradjanima. Pored gradjana mozemo prodavati narkotike na veliko porodicama. Pored narkotika mozemo da dilujemo i oruzje koje bi sami pravili, menjali/brisali serijske brojeve kako bi nam policajci sto teze usli u trag. Oruzje mozemo prodavati i na crnom trzistu. Pljackasi - grupica clanova bande moze zajedno pljackati kuce, te posle pljacke ukradeni namestaj mogu prodavati na crnom trzistu. Mozemo otimati uticajne gradjane i tako policiji praviti ozbiljne probleme. Nekog clana mozemo da posaljemo u drzavnu org. da nam bude dousnik i javlja kada su racije itd. Mozemo da platimo korumpiranog policajca takodje.

3.2 Sto se tice ispitivanje za clanove koji tek treba da udju u organizaciju, ta ispitvanja bi bila veoma stroga jer je bitnije imati 20 ljudi koji odlicno poznaju pravila nego 50 ljudi koji samo setajuci krse pravila. Time bi smanjio krsenje pravila unutar organizacije.

3.3 Posle OOC ispitivanja dolazi na red dokazivanje clana da mu se moze verovati. Ova radnja bi nam trebala pokazati da li jedan clan moze da podnese tezinu kriminala. Odredjeni zadaci bice dodljeni clanu pre samog prijema u org. koje on mora da ispuni. Zadaci bi bili nesto poput ubistava, koriscenje narkotika i slicno kako bi mogli da provalimo ako policija salje dousnike u gang.

3.4 Saranje grafita je jedna od korisnijih stvari u gangu od koje se moze zaraditi a sama radnja je veoma zabavna. Grafiti team je veoma podcenjena grupa ljudi u gangu a zapravo je mnogo bitnija. Broj grafita u boji same bande koji se nalaze po getu predstavlja jacinu nekog ganga tako da bi malo vise paznje obratio na to.

3.5 Nagradjivanje aktivnih i vrednih ljudi u vidu novcanih bonusa, povecanja rankova i slicno. Naravno uz rad i aktivnost moramo da steknemo dovoljno poverenje u clana da bi dobio neki od vecih rankova. 3.6 Sto se tice rankova ne zelim da rankovi budu samo broj i da je rank 3 veci od drugog. Svaki rank ima svoje zaduzenje koje ispunjava i igra veoma bitnu ulogu u gangu. Naravno nakon vrh same organizacije bice veliki rankovi koji bi zajedno sa mnom vodili organizaciju.


(1) Nularica - covek koji tek treba da se dokaze da je vredan.
(2) Klosar - Klosar koji se vrti po kvartu, ima neku drogu i prodaje je, pljacka ljude, ali ne zna puno pa ako "padne" nece nastradati banda.
(3) Klinac - decko koji se istaknuo i u kojem vidimo buduceg bandita koji ce "dati ruku" za bandu ako treba
(4) Narkoman - Ovakvom se poverava malo "trave" ili "belog", to ce prodavati po gradu, ukoliko ima dogovorenu vecu posiljku s njim ide neki od vodecih ljudi bande.
(5) Vandal - Ovakvom se daje sprej u ruke i ima jedan zadatak, ostaviti obilezja bande po getu kako bi se videlo koliko smo jaki, ukoliko druge bande presaraju grafit on ce ga "vratiti".
(6) Mrmot - Ovakav decko je malo lud postao, dugo je tu i vidi se da mu mozemo verovati nesto vise nego obicnom clanu.
(7) Radu - obavlja prljave poslove bande, na dobrom putu da postane jedna od bitnijih glava bande.
(8) Sarklo - decko je pokazao da je spreman dati sve za svoju bracu, mozemo mu verovati i pomalo moze "pustati muda"
(9) Bajca - decko koji je dao nesto za bracu, iza sebe ima dosije debeo kao bilbija i moze mu se vjerovati skoro u potpunosti.
(10) Matori - ovaj mudri clan iza sebe ima visegodisnje iskustvo u kriminalu, hvatali su ga da placa prostitutke i da one njemu placaju, moze se reci da je dao sto je potrebno da mu se veruje.
(11) Luda glava - izuzetno bitna glava u bandi, zna sve tajne bande, ukoliko "padne" bandi se ne pise dobro, moze se reci da je sada najjaca glava.
(12) Domac - Lusterova desna ruka, kes deli pola pola a kusur daje ostalim clanovima, pored lustera glavni vodja.
(13) Luster - vodja bande, ukoliko bi bilo kakva informacija o njemu dosla do policije, pravi nove dokumente.
 

Ady Benz

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
720
PRIHVAĆENO
Čestitamo vam
pozvani ste na interview za leadera koji će se održati sutra (25.05.2024) sa početkom u 19h na Grand RP discord serveru!
Budite u kanalu čekaonica!
 

Ady Benz

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
720
OBAVIJEST

Poštovani,
interview za leadera je pomjeren, i održat će se (26.05.2024) sa početkom u 19:00h na Grand RP discord serveru!
Budite u kanalu čekaonica!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom