Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Escobar Louna

Srbija do Tokija!!
Player
Joined
Aug 24, 2023
Messages
576
1.Vaše ime u RL:Nikola

2. Vaše godine:16

3. Vremenska zona:Gmt+1

4. Prosječna aktivnost na dan:5 sati dnevno odprilike

5. Vaš Diskord:louna23

6. Vaše Ingame ime:Louna Flow

7. Vaš ID:21075



Dodatne Informacije

1. Lider za... The Families

2. Zašto želite biti Lider ove posebne organizacije? (Navedite tri razloga s objašnjenjem)



-Prvi Razlog je taj da sam vec bio lider jedne crime organizacije The Ballas Gang i da mi se veoma dopalo biti lider



-Voleo bih da ceo server nastavi da pamti ime Louna Leflow po tome kako je vodio odlicno jednu organizaciju i pruzio svima sansu.



-Treci razlog je taj da bih voleo da organizacija bude najaktivnija ponovo kao sto su i moji Ballasi bili kada sam ih drzao,da se aktiviraju ljudi na tajnim radnjama,gs,24/7,fz raid i ostalo


-Cetvrti(bonus)razlog je taj sto vec oko 5+ meseci imam kontakt sa crime org,prvo sam bio admin i kurator 2 organizacije(Bloods i Marabunta)nakon toga lider,pa depyty i tako dalje.Takodje uvek sam spreman na razgovor sa adminom,kuratorom,clanom org ili bilo kim.



3. Vaši savjeti za poboljšanje RolePlay razine u organizaciji.


-Imali bi najvise ljudi u svakom delu grada,povecao bih robanje na autoputevima,getu,akcijanja po gradu itd...

Povecao bih veoma aktivnost na svakom dogadjaju:pomorska bitka,podmornica,talacke ,tajna radnja...

-Takodje zeleo bih da ucinim da Families postane ponovo najjaca banda

-Svake nedelje bih delio bonuse i davao rank up-ove aktivnim igracima.

- Novi igraci koji udju u moju organizaciju dobili bi obuku odma od starijih clanova.



Takodje vec imam spremljenu turf ekipu koja bi pokusala uzeti tu sezonu konacno.


-Ispitivanja za organizaciju bice detaljno,sva pravila ce biti propitana

Sto se tice samog ulaska,osoba bi morala da zna odlicno pravila grada i a ooc godine ne bi bile bitne

-Uvek bi imali nekog od HC aktivnog.

-Pokusao bih da se sa svakom drugom crime organizacijom sprijateljim da sto bolje izvodimo borbu protiv policije

-Svaki vid svadje ili toxicnosti bice strogo sankcionisan.



Napokon mi je prosak freeze lidera od 30 dana.Disband Ballasa koje sam ja vodio bio je 16.aprila a evo sada se prijavljujem 20 maja

Rankovi u mojoj organizaciji će biti sledeći:

1. Suspend

2. newboy

3. Ghetto Warrior

4. Ghetto Cleaner

5. Ghetto Lider

6. El Capo

7. Grafiti Team

8. Grafiti Team Leader

9. Turfer

10. Panther

11.Anakonda

12.O.G


13.Escobar


Nadam se pozitivnom odgovoru i zelim srecu svim ostalim ljudima koji apliciraju za lidera
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom