Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Konstantno krsenje pravila I 6790

Status
Not open for further replies.
Your ID
5412
Players nickname
John Kella
Suspect ID
6790
Date of violation
May 20, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/117/post-thread

ivana razum

Player
Player
Joined
Jan 20, 2024
Messages
17
Neni, jesi li ikad razmišljao da možda nisi najpametnija osoba u prostoriji? Zapravo, kad god uđeš u sobu, IQ svih prisutnih padne za deset bodova. Tvoje prisustvo je kao crna rupa – sve oko tebe gubi smisao i inteligenciju.

Kad god progovoriš, osjećam se kao da sam na lošem reality showu – ne znaš je li smiješno ili tragično. Tvoja sposobnost da ne shvatiš osnovne stvari je zadivljujuća. Čak i zlatna ribica ima bolje pamćenje i više mudrosti od tebe.

Neni, kad pokušavaš biti duhovit, svi se osjećamo kao da smo na prisilnom seminaru o dosadi. Tvoj humor je toliko bezvezan da bih radije slušao monotono brujanje ventilatora nego još jednu tvoju "šalu". Ti si hodajući primjer zašto prirodna selekcija nije uvijek uspješna.

Tvoj ego je veći od tvoje sposobnosti, što nije teško jer tvoje sposobnosti su ispod razine mora. Kad bi tvoja inteligencija bila novac, ni beskućnik ne bi mogao preživjeti s njom. Svaka tvoja misao je poput vremenske prognoze iz prošlog stoljeća – potpuno nebitna i zastarjela.

Neni, tvoj mozak je kao stara televizija – crno-bijela i s puno šuma. Kad god pokušavaš zvučati pametno, svi oko tebe se pitaju kako uspijevaš svakodnevno obavljati osnovne funkcije. Tvoje izjave su tako besmislene da čak i Google Translate ne može pomoći.

Znaš li da tvoja prisutnost izaziva fizičku bol kod drugih? Kad god se uključiš u razgovor, svi se osjećaju kao da su zaglavili u prometu bez izlaza. Ti si kao loša verzija Clippyja iz Microsoft Worda – iritantan i uvijek daješ nepotrebne savjete.

Kad bi se glupost mogla mjeriti, trebali bismo novu jedinicu samo za tebe. Tvoja nesposobnost je toliko očita da je čak i Homer Simpson ponosan na tebe. Svaka tvoja "pametna" ideja je katastrofa koja samo čeka da se dogodi.

Neni, tvoja prisutnost je kao trajna reklama za neuspeh – svi se pitaju kako si uspio tako dugo opstati. Kad god pokušaš biti koristan, svijet postane mrvicu lošije mjesto. Tvoje prisustvo je kao dosadni oglas na YouTubeu – svi bi kliknuli "preskoči" da mogu.

Iskreno, Neni, svaki put kad te vidim, sjetim se zašto ljudi kažu da je tišina zlato. Kad sljedeći put pomisliš da imaš nešto pametno za reći, zadrži to za sebe. Jer svaki put kad otvoriš usta, svijet postane malo gluplji i svi oko tebe požele da mogu vratiti vrijeme i izbjeći taj trenutak.
 

KellaYou

Player
Player
Joined
May 17, 2024
Messages
13
Au brate neni evo kako zvuci jedna dobra vrijedalica.. Evo kako je drugima kada pricas o njima na pijaci.
 

ivana razum

Player
Player
Joined
Jan 20, 2024
Messages
17
Neni, ozbiljno, jesi li ikada pogledao u ogledalo i zapitao se zašto si još uvijek ovdje? Tvoj nivo nesposobnosti je toliko visok da se svi čude kako si uopće uspio pronaći izlaz iz kuće jutros. Ti si hodajući primjer zašto Darwinova teorija evolucije nije uvijek točna.

Kad god progovoriš, osjećam se kao da slušam nagradu za najgori mogući vic. Tvoje izjave su toliko glupe da bih radije proveo sat vremena slušajući kreštanje noktiju po ploči nego još minutu tvog "mudrog" govora.

Neni, tvoj ego je veći od svemira, ali tvoje sposobnosti su manje od atoma. Kad pokušavaš biti duhovit, svi oko tebe osjećaju fizičku bol – tvoj humor je toliko loš da bi čak i klaunovi plakali. Ako je glupost bila valuta, bio bi milijarder, ali nažalost, nitko ne želi trgovati tvojom glupošću.

Tvoj mozak je kao zastarjeli računalni program – sporo se pokreće, stalno se ruši i potpuno je beskoristan. Svaka tvoja misao je kao crna rupa – nema izlaza i sve oko tebe gubi smisao. Čak i kad bi se trudio, ne bi mogao smisliti nešto pametno.

Neni, kad te slušam, osjećam se kao da sam na mučenju – tvoje riječi su kao igle koje probadaju mozak. Kad god pokušaš zvučati pametno, svi oko tebe gube malo više nade u čovječanstvo. Tvoje izjave su toliko besmislene da bi čak i najgluplji reality show izgledao kao dokumentarac o fizici kvantnih čestica u usporedbi.

Znaš li da tvoji prijatelji pričaju viceve o tebi kad nisi tu? Jer tvoje postojanje je poput lošeg sna – svi se pitaju kako je moguće da netko može biti toliko beskoristan. Kad bi se organizirala natjecanja u nesposobnosti, bio bi neprikosnoveni prvak.

Neni, tvoja prisutnost je kao oluja gluposti – svi pokušavaju pronaći zaklon kad se pojaviš. Tvoj mozak radi na tako niskoj frekvenciji da bi čak i amebe izgledale kao genijalci u usporedbi. Svaka tvoja izjava je kao verbalni tornado – uništava sve pred sobom.

Kad bi se tvoja glupost mogla mjeriti, trebali bismo novu ljestvicu jer si oborio sve rekorde. Tvoja nesposobnost je toliko očigledna da je čak i Mr. Bean ponosan na tebe. Svaka tvoja "pametna" ideja je katastrofa koja samo čeka da se dogodi.

Iskreno, Neni, tvoj životni moto bi trebao biti "Bolje ništa ne raditi nego pokušavati." Kad sljedeći put pomisliš da imaš nešto pametno za reći, zadrži to za sebe. Jer svaki put kad otvoriš usta, svijet postane malo gluplji i svi oko tebe požele da mogu vratiti vrijeme i izbjeći taj trenutak.
 

nenilem000

Player
Player
Joined
Dec 17, 2023
Messages
105
da te naucim nesto glupane ako kacis nekog za krsenje pravila onda gledaj da su snimci u skorije vreme a ne pre 1 2 godine gluperdo mali
 

nenilem000

Player
Player
Joined
Dec 17, 2023
Messages
105
skyler ne moras vise da pricas ljudima kako nisi ti ovo sve pisala da se pravdas svima kako nisi ti kad te neko od tvoih odrukao i nauci ove tvoje da gase ser skrin na diskorda kad namestate nekog za ban toliko si glupa da sa 35g nemas sta da radis pa se kacis sa decom :ROFLMAO:
 

Gengsta_Fr

Kelvin Klain
Player
Joined
Sep 18, 2023
Messages
137
skyler ne moras vise da pricas ljudima kako nisi ti ovo sve pisala da se pravdas svima kako nisi ti kad te neko od tvoih odrukao i nauci ove tvoje da gase ser skrin na diskorda kad namestate nekog za ban toliko si glupa da sa 35g nemas sta da radis pa se kacis sa decom :ROFLMAO:
opa neni doksas a?
 

Gengsta_Fr

Kelvin Klain
Player
Joined
Sep 18, 2023
Messages
137
skyler ne moras vise da pricas ljudima kako nisi ti ovo sve pisala da se pravdas svima kako nisi ti kad te neko od tvoih odrukao i nauci ove tvoje da gase ser skrin na diskorda kad namestate nekog za ban toliko si glupa da sa 35g nemas sta da radis pa se kacis sa decom :ROFLMAO:
brate vi isto namkestate banove sa drugih foruma al to ova zalba na mene je stvarno besmislena🤣
 

nenilem000

Player
Player
Joined
Dec 17, 2023
Messages
105
pa to su tvoi forum nalog ne pravi se glup ona ti prica celo vreme sat da pises i gasi ser skrin irise drugi pun kan nekog namestas
 

nenilem000

Player
Player
Joined
Dec 17, 2023
Messages
105
pero ne seri i sam znas da mi to ne radimo ne pravi se pametan puno kad znas sve samo ti slusaj tvoju gazdaricu skyler i pitaj zileta jel moze za 500 :ROFLMAO:
 

Gengsta_Fr

Kelvin Klain
Player
Joined
Sep 18, 2023
Messages
137
neni brate ja se uopce ne brinem jel znam odgovor na onu zalbu sta se kacili za mene..
 

Gengsta_Fr

Kelvin Klain
Player
Joined
Sep 18, 2023
Messages
137
pa to su tvoi forum nalog ne pravi se glup ona ti prica celo vreme sat da pises i gasi ser skrin irise drugi pun kan nekog namestas
brate moj u zalbi pise Ps: irise… a vec i znas ko me tako sve zove tako da ne budi glup.
 

alpero

Player
Player
Joined
May 23, 2024
Messages
4
cao ja sam iris
iVR8OfQ.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom