Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Mass Rule Break I Nepoznata Familija

Status
Not open for further replies.
Your ID
57036
Players nickname
Ripa_Shadow
Suspect ID
0000
Date of violation
May 22, 2024
Time of violation
1:32
Proofs
https://youtu.be/QoyQgDK2p8I

Ripa

𝕷𝖊𝖌𝖊𝖓𝖉
Player
Joined
Feb 29, 2024
Messages
21
udario si me ja sam se iznervirao i reko sam ti e sad sam nervozan sto si me udario izbrojo sam ti 5 sekunde da nestanes ti nisi nestao, ne znam dal shvatas 6.15 nije samo definiciju da znas ja imam razlog zasto da ti izbrojim i na sve to radis bait motas se oko kuce ko supermen na 8 naoruzanih lica
Burazeru jesi ti svjestan sta ti radis? Ocito nisi, e da ti ja kazem nesto ovih par lica su vodili razgovor sa mojim prijateljom ja ih osobno neznam, moj prijatelj govori da ne rade to al dzaba oni to rade i u tom trenutku ja hocu stat sa strane da nisam na cesti slucajno te zakacin s autom i kazem "Izvini" burazeru stojim na cesti ti meni brojis pravite se neke baje i nikoji nista nisi burazeru. Ako ti se puca idi u geto ili u arenu, to sto se ti pucas po richmanu toe tvoj problem.
ako hoces duzi pov da ti dokazem da se ja nisam tu muvao niti bait ikakav radio ni nista nego sam jednostavno dosao tu jer znam jednu ekipu s kojima sam dobar i tjt
 

Carlos Malchiny

Player
Player
Joined
May 1, 2022
Messages
1,513
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.

ID 19620 dobit će kaznu za G.P 6.15 (Iznervirao sam se nije dovoljan IC razlog da brojite na ulicu)
ID 40208 dobit će kaznu za G.P 6.15
ID 46534 dobit će kaznu za G.P 6.15
ID 57036 dobit će kaznu za MG

U pitanju su razlicite porodice tako da ne kaznjava se porodica.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom