Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
48244
Players nickname
Cvikan Delic
Administrators nickname
Leon Zaza
Date
May 22, 2024
Time
1 11
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/698687/#post-2494333

Cvikan Albatross

Player
Player
Joined
Mar 22, 2024
Messages
17
Dobar Dan postovana administracijo dobio sam ban za G.P 3.2 da vam objasnim ja sam sa tim likom imao roleplay nesto smo se vredjali i to, on je poceo da spama u org chetu da oce kick ljudi su ga psovali i govorili svasta ja posto me nervira kad neko spama poruke u chetu ja sam ga opsovo nisam mu ospovo ni jednog clana porodice iskreno ja ne znam dali on ima mamu ili nema ja kad se svadjam ja nemogu da biram reci ako se svadjamo onda se svadjamo a ne da se kacimo na forum ne razumem likove koji za ovo kace ljudi na forum zato sto to vole da rade i neznaju nista drugo u zivotu voleo bih da mi date jos jednu sansu evo izvinjavam se ako sam nesto pogeresio necu vise praviti ovakve greske postao sam dobar svi me znaju na serveru ako sam nekog uvredio izvinjavam se volim da pomazem ljudima, i sami vidite da nisam krsio pravila vec 2,3 meseca neznam tacno i voleo bi da mi date jos jednu sansu volim da igram na ovom serveru volim da se zabavljam sa drugarima ovo mi je omliljena igrica cak sam bezo sa casova da bi mogao da igram grand rs i imam jako puno drugara zamolio bih admine da me unbanuju necu vise psovati ni nemam nameru pre sam krsio pravila ali vise to ne radim molio bih vas da me unbanate hvala sto ste me saslusali i hvala unapred pozzz
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom