Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
32885
Players nickname
Kalaznjutn Hasmasn
Suspect ID
58696,48221
Date of violation
May 25, 2024
Time of violation
22:00
Proofs
https://youtu.be/rsMlsglWhK4

DraganGagy

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
74
Sve u povu,brojali su tek od 3 sekunde,nisu dali razlog. I nemaju strah za zivot ulicu na nas 4 5 koji smo tu u dvoristu,+ dok pucam na njih oni idu da pokupe panele,ne boje se metaka.
 

Maca pendrekk

Player
Player
Joined
Apr 11, 2024
Messages
10
Neka je vas 5 6 u dvoristu niko nije imo pusku ni reko rec samo si ti imo pusku oni su posle dosli nakon 20 sekundi a ti si imo 2 puske na glavi nismo mi imali 4 znaci ovo ti je fearrp
 

Popadic

SRB
Player
Joined
Sep 17, 2023
Messages
22
Samo opusteno roki.. jel treba da stavljam i pov gdje si dolazio in game da me molis da povucem zalbu?
PLUS si imao 2 puske na tvojoj glavi a ti sto kazes 4 5 clanova u dvoristu jasno se vidi na mapi da su afk , posle ti je dosao tvoj da kupi kad smo se pucali vidi se u povu ,
 

Popadic

SRB
Player
Joined
Sep 17, 2023
Messages
22
ID 57433 isto ide za fear rp , plus sto nisi pokazao kako ste uradili pg i ubili ste me nakon sto sam izasao iz dvorista
 

DraganGagy

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
74
PLUS si imao 2 puske na tvojoj glavi a ti sto kazes 4 5 clanova u dvoristu jasno se vidi na mapi da su afk , posle ti je dosao tvoj da kupi kad smo se pucali vidi se u povu ,
kako sam imao ako ste kupili panele obojica,dok sam vas ja pucao. a tebe je moj odozdol hitao vec bio jednom. samo uzivaj i nemoj da mi se puno sikiras.
 

Stefan Whitee

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Aug 15, 2023
Messages
770
Nakon pregleda dokaza odlucio sam prihvatiti ovu zalbu
ID 58696 ce dobiti kaznu za G.P 6.15
ID 48221 ce dobiti kaznu za G.P 6.15
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom