Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
32384
Players nickname
Tica Mic
Suspect ID
41759
Date of violation
May 26, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/YveYgXIyVf0

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
122
doticni je na smeni videli ste i moja auta i sve nemam prime pa mi ispada oruzije izbacili me iz org jer mi internet puca a druga stvar ja uzimam samo shotgun asault i taiser ako je to povise onda ja ne nisam znao . Ne uzimam 500 komada u sat vremena kao sto vi radite koji ste hc pa nas krivite proverite logove pa pricajte nesto u lspd sam duze od svih vas zajedno al nbt
 
Last edited:

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
122
ja dozvoljavam da admini provere moja vozila i da vide dal imam oruzije od policije ja sam to sve kupovao i ne znam zasto mene napadate
 

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
122
Dotični uzima poveće količine municije/ oružija i ništa ne vraća, a takođe ga nema na smeni da to isto potroši :)
jel imas ti dokaz da sam ja uzimao to ajde kad znas ja imam dozvolu za oruzije i uzimam iz pd shotgun i asault i taiser i to sve minimalno uzimam
 

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
122
Dotični uzima poveće količine municije/ oružija i ništa ne vraća, a takođe ga nema na smeni da to isto potroši :)

Dotični uzima poveće količine municije/ oružija i ništa ne vraća, a takođe ga nema na smeni da to isto potroši :)
jel ti vidis datume ja nisam uzimao mnogo oruzija aloo ja uzimam klasicno oruzije ne znam sta izmisljate sada vidis da su to vise datuma nisam uzimao milion oruzija za sebe
proveri ostale ne samo mene ja da krijem ne bih pokazao automobile i neka admini pregledaju moja kola slobodno dal sam krao ja kad ugasim game ja ugasim nemam prime ne vraca mi se oruzije jbt budite malo realni
 

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
122
Dotični uzima poveće količine municije/ oružija i ništa ne vraća, a takođe ga nema na smeni da to isto potroši :)
kako me nema na smeni ne kapiram kako , gledas da sam pisao kazne vozio u zatvor stojim na podmornici gde nema nikoga dok pevate dolazim na 10-1 sta pricate to oruzije iz kola sto vidite to sam ja nasao u autu
 

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
122
Neka Kurator LSPD-A proveri da li sam uzimao oruzije u vecoj kolicini uzmem za smenu jednu dve puske i malo metkova nisam uzimao ogromne kolicine , meni je mnogo krivo jer sam nepravedno okrivljen ovo sto je snimak pokazao vidi se da nisam uzimao mnogo oruzija neka provere svoje id pa neka KURATOR uporedi to. Ja gledam da se ne svadjam sa ljudima ali me ocigledno napadaju bez razloga
ostajem pri tome da nisam uzimao oruzije za svoje svrhe i nisam uzimao previse oruzija neka KURATOR proveri i vreme pa ce videti da nisam prekrsio nista ja sam i moje aute pokazao njima i mogu pokazati adminima isto neka provere meni oruzije lspda ne treba ja nisam klinac da idem da se pucam sa ljudima na neke evente jer na to ne idem igram cisto samo da bi se druzio tu sa ljudima ali morali su nekoga da nameste pa mene neka dobio sam black list sto nije bio fer al ok vasa je org Samo bih zamolio KURATORA LSPA-A da lepo pogleda i ono sam autom gde sam nasao u autu oruzije koje sam uzeo i isto sam vratio u taj auto jer nisam ni znao da ga ima tu.
 

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
122
Želim jasno i iskreno objasniti situaciju. Nikada nisam krao ništa iz LSPD stanice. To su samo neosnovane optužbe. Spreman sam surađivati s neovisnim istražiteljima KURATORIMA kako bismo zajedno proverili činjenice i utvrdili istinu.

Dodatno, pokazao sam sve svoje automobile svojim kolegama iz stanice i oni nisu pronašli niti jedan pancir, tajzer ili policijsko oružje. To jasno dokazuje da nisam bio uključen u nikakvu nezakonitu aktivnost. Uvek sam se ponašao s integritetom i poštovanjem prema pravilima.

Molim vas da ovu situaciju pogledate objektivno i da mi date priliku da dokažem svoju nevinost. Spreman sam na svaku vrstu provere kako bismo zajedno razjasnili ovu stvar. Zahvaljujem vam na razumevanju i suradnji.


S.Poštovanjem: Tomy Fernando
 

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
122
admini ce videti da nisam uzimao vise komada istog oruzija u nekom neogranicenom broju u jednom satu sto se tice auta ja sam nasao oruzije i vratio ga u isti auto to nije kradja .
 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Player
Joined
Nov 8, 2022
Messages
390
Želim jasno i iskreno objasniti situaciju. Nikada nisam krao ništa iz LSPD stanice. To su samo neosnovane optužbe. Spreman sam surađivati s neovisnim istražiteljima KURATORIMA kako bismo zajedno proverili činjenice i utvrdili istinu.

Dodatno, pokazao sam sve svoje automobile svojim kolegama iz stanice i oni nisu pronašli niti jedan pancir, tajzer ili policijsko oružje. To jasno dokazuje da nisam bio uključen u nikakvu nezakonitu aktivnost. Uvek sam se ponašao s integritetom i poštovanjem prema pravilima.

Molim vas da ovu situaciju pogledate objektivno i da mi date priliku da dokažem svoju nevinost. Spreman sam na svaku vrstu provere kako bismo zajedno razjasnili ovu stvar. Zahvaljujem vam na razumevanju i suradnji.


S.Poštovanjem: Tomy Fernando
Jesi siguran da nista policijsko nije nadjeno u tvojim vozilima?
 

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
122
Jesi siguran da nista policijsko nije nadjeno u tvojim vozilima?
da nije nadjen lspd pancir nije nadjen taiser ja imam neko svoje oruzije kao kratka shotka i to je moje i oruzija iz battle pas i neka koja sam ja kupio ali nema oruzija sa lspd oznakama ne boj se ti nista samo da ADMIN lepo pogleda zalbicu tvoju i videces da nisam ja krao jer kradja je kada uzimas mnogo oruzija u jednom satu a ja to nisam radio ne znas pravila vrv cim tako mislis al ok videcemo
 

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
122
Ma ja da sam krio nesto ja ne bi pokazivao oruzija policiji mogao sam da ga bacim da ga dam nekome ali ja nemam sta da krijem nego onaj sto je pregledao nije znao sta ce pa da me hapsi nemaaaa LSPD panciraaa nema lspd oznaka na oruziju i nemate dokaze o mom kupljenom oruziju i mom iz battlepass -a samo je dovljno reci DA SAM HTEO DA KRIJEM NESTO VIDELI BI PRAZNE AUTOMOBILE to je DOKAZ DA NISTA NISAM URADIO .
 

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
122
Dokaz da nisam krao, Tica treba da nauci da cita logove neko zeli da mi namesti admine obrati paznju videces da nisam krao oruzije jer 6.3 je praznjenje skladista a ja sam normalno koristio za smenu samo i to jednom uzmem malo u 4 sata razlike tako da sam dzabe optuzen.
 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Player
Joined
Nov 8, 2022
Messages
390
Dokaz da nisam krao, Tica treba da nauci da cita logove neko zeli da mi namesti admine obrati paznju videces da nisam krao oruzije jer 6.3 je praznjenje skladista a ja sam normalno koristio za smenu samo i to jednom uzmem malo u 4 sata razlike tako da sam dzabe optuzen.
Gledaj, ti da nisi kriv, ne bi satima ovo već komentarisao, ako bude bilo potrebno postaviću snimke pretraživanja tvojih vozila u kojima su nađene C.P stvari, mani se dokazivanja, admini će odlučiti šta i kako, naporan si :)
 

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
122
Gledaj, ti da nisi kriv, ne bi satima ovo već komentarisao, ako bude bilo potrebno postaviću snimke pretraživanja tvojih vozila u kojima su nađene C.P stvari, mani se dokazivanja, admini će odlučiti šta i kako, naporan si :)
Pa ja da sam krio nesto ne bi dozvolio da mi gledaju kola a drugo u kolima nije bilo negde lspd prsluka iki obelezije policije vidim da ne znas da cutas logive zbog takvih kao ti nam ljudi odlaze ok ajde sacekacemo admine da vide ljudi da nisam kriv nista ovde uzeo sam 40 metkova za shotgun i je kradja hahaha a koliko ti uzimas pokazi tvoj snimak a da ne smes
 

Tica Mic

You and I drink the poison from the same vine
Player
Joined
Nov 8, 2022
Messages
390
Pa ja da sam krio nesto ne bi dozvolio da mi gledaju kola a drugo u kolima nije bilo negde lspd prsluka iki obelezije policije vidim da ne znas da cutas logive zbog takvih kao ti nam ljudi odlaze ok ajde sacekacemo admine da vide ljudi da nisam kriv nista ovde uzeo sam 40 metkova za shotgun i je kradja hahaha a koliko ti uzimas pokazi tvoj snimak a da ne smes
Ja koliko znam i vidim 2 tvoja vozila su posedovala C.P. stvari, nemoj lagati džabe pogoršavaš situaciju
 

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
122
Ja koliko znam i vidim 2 tvoja vozila su posedovala C.P. stvari, nemoj lagati džabe pogoršavaš situaciju
Ja da sam krao ne bi pokazivao aute
Mogao sam da ne dodjem da uzmem prime i da izadjem ako sam ja bio fer budite i vi. Ti vidis da ja nisam radio6.3 praznjenje skladista al ne znas logove da citas vrv
Moja vozila su posedovala stvari koje sam ja licno kupio a ne ukrao optuzila si me za 6.3 Zabranjeno je pražnjenje skladišta organizacije u osobne svrhe. Ja nisam praznio skladista to je normalno da imam neko oruzije koje sam kupio ili napravio u jer imam bunker ne treba mi pd oruzije pogledaj bolje ne trazi da kacim lspd i dobices warn dzabe ja ne zelim svadju.Budi normalna vidis da lepo pricam ja bih te bih te zamolio da pogledas lepo ponovo snimak iz skladista i pogledaj ove hc njihove aute i uporedi logove pa onda pricaj. Recices da jesi a znam da nisi mene ne mozes da lazes sebe lazes neka admin slobodno pogleda dal sam ja krao ahah sta ce mi 40 metka za shotgun
 
Last edited:

THEbest

Player
Player
Joined
Jan 4, 2024
Messages
122

Admine ovo je dokaz i objasnjenje jer ova tica ne zna da cita logove i ne zna sta je 6.3 ja nisam krao vidi se ovde sve .
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom