Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected GP 1.1, 1.4, 1.7 | 42504, 45591, 40554, 51499

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
8464
Players nickname
Paca Vice
Suspect ID
42504, 45591, 40554,
Date of violation
May 29, 2024
Time of violation
02.03h
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums

Tony Luxury

Player
Player
Joined
Dec 3, 2023
Messages
201
Hahahahahhahaha, idemo probat nekom namijestiti ban zbog 6.15 i Fear rp-a... A žalosti dijete drago
 

Tony Luxury

Player
Player
Joined
Dec 3, 2023
Messages
201
Cist si primjer da ljudska glupost nema granice. Vjerujem da nemas vise od 15 godina, jer ako imas onda nisi na pravom putu
 

Tony Luxury

Player
Player
Joined
Dec 3, 2023
Messages
201
A vidi se, nek si ti okacio ovo i napunio svoj ego. Ajde sad mozes mirno spavati.
 

Tony Luxury

Player
Player
Joined
Dec 3, 2023
Messages
201
Ako nisi nekog kacio za 1.1 1.4 1.7 itd. Nisi u danasnjem trendu. Dobro si napisao, ovakve stvari bez ikakvih dokaza je ruganje sa administracijom !
Ismijavanje administracije ,nemoc u rp serveru lijece ovim pravilom ,packo packo ima i drugo poluvrijeme a mi se potrudimo da izjednacimo rezultat sa tobom i tvojima ;)
 

Amil Babic

Player
Player
Joined
Jan 28, 2022
Messages
103
To momak samo ti kaci bez grama mozga bez da promislis sta kacis, sjetio se da postoji pravilo 1.1, 1.4, 1.7 i sad iz kurca izvuko neku pricu al si pametan svega mi ovo ti dokazuje da si za kurac nesposoban da snosis svoje posljedice nego moras da probas da ispadnes ''pametan'' i sad ces i sam vidjet da si glup ko kurac ne znam ni kako su te pustili u organizaciju ovako glupa al neka ti je samo da si ti malo umislis da si pametan sa ovom zalbom
 

Packo Rose

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
172
To momak samo ti kaci bez grama mozga bez da promislis sta kacis, sjetio se da postoji pravilo 1.1, 1.4, 1.7 i sad iz kurca izvuko neku pricu al si pametan svega mi ovo ti dokazuje da si za kurac nesposoban da snosis svoje posljedice nego moras da probas da ispadnes ''pametan'' i sad ces i sam vidjet da si glup ko kurac ne znam ni kako su te pustili u organizaciju ovako glupa al neka ti je samo da si ti malo umislis da si pametan sa ovom zalbom
Uhvati me za dzordana
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom