Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
1091
Players nickname
Logmex Gambino
Suspect ID
53040
Date of violation
Jun 2, 2024
Time of violation
03:25
Proofs
https://youtu.be/bZlTw7ps7Gk

Logmex Gambo | 1091

Zaprati me na ''YOUTUBE'' kanalu !
Leader of unofficial org
Joined
Sep 4, 2021
Messages
460
Lik me dize i u istom trenutku radi BA (uradio je f 10 dok me je dizao,a i ja sam dobijao takodje za istu kaznu!!)
ZA FEAR RP ne mogu biti kaznjen jer nisam imao 2 puske na Glavi !
Kinderi naucite pravila prvo,pa onda igrajte na ovom Divnom Projektu !!


Pozdrav od Mex-a
 

Lukile Whitee

Player
Player
Joined
Jan 11, 2024
Messages
24

Ovo je link POV-a u kome se vidi i cuje kako su mi moji prijatelji rekli da se ne cujem, te sam automatski uradio F8 i F10 kako ne bih uradio Fail Rp. BA bi bio da sam ja nakon odradjenog F10 otisao i pucao nekoga, vidi se da nisam. Nastavio sam RP situaciju bez obzira na to te smatram da nije bilo iskoriscavanje bugova.
Hvala na citanju!
 
Last edited:

Logmex Gambo | 1091

Zaprati me na ''YOUTUBE'' kanalu !
Leader of unofficial org
Joined
Sep 4, 2021
Messages
460

Ovo je link POV-a u kome se vidi i cuje kako su mi moji prijatelji rekli da se ne cujem, te sam automatski uradio F8 i F10 kako ne bih uradio Fail Rp. BA bi bio da sam ja nakon odradjenog F10 otisao i pucao nekoga, vidi se da nisam. Nastavio sam RP situaciju bez obzira na to te smatram da nije bilo iskoriscavanje bugova.
Hvala na citanju!

OPA,a u Ovom Povu se vidi da krsite G.P. 3.2/3.1 GG Samo napred !!
 

Dusan White

Dusan White najpoznatiji covek na ovom sajtu
Server Administrator
Joined
Jan 12, 2024
Messages
33
Bato naucite da se pucate svi nas kacite jer ruke nemate burazeru pa nam nalazite mane.
 
Last edited:

Logmex Gambo | 1091

Zaprati me na ''YOUTUBE'' kanalu !
Leader of unofficial org
Joined
Sep 4, 2021
Messages
460
Bato naucite da se pucate svi nas kacite jer ruke nemate burazeru pa nam nalazite mane.


SPORTSKI POOZDRAV BATOO
Hahaha,ja vas kacim iz razloga jer krsite kostantno pravila, a to sto ste vi KINDERI ,nije moj problem !
Dosao si da igras na ovom Divnom Projektu,a pravila nisi ni procitao ! !
Prvo ih procitaj,pa mi se onda javi!

Pozz od Mex-a
 

Lukile Whitee

Player
Player
Joined
Jan 11, 2024
Messages
24
Hahaha,ja vas kacim iz razloga jer krsite kostantno pravila, a to sto ste vi KINDERI ,nije moj problem !
Dosao si da igras na ovom Divnom Projektu,a pravila nisi ni procitao ! !
Prvo ih procitaj,pa mi se onda javi!

Pozz od Mex-a
Dečko ono nije Bug Abuse. Bio bi da sam nakon F10 krenuo da pucam nekog, ja sam ostavio i RP-ao do kraja. Bolje da resetujem mikrofon nego da dobijem fail rp. Animacija se sama prekinula, nisam je ja namerno prekinuo. Neka admini odluče.
 

Dusan White

Dusan White najpoznatiji covek na ovom sajtu
Server Administrator
Joined
Jan 12, 2024
Messages
33
Kakvo uvlacenje Muji jer nemas validan odgovor. Cuti kupi rukice.
 
Last edited:

Logmex Gambo | 1091

Zaprati me na ''YOUTUBE'' kanalu !
Leader of unofficial org
Joined
Sep 4, 2021
Messages
460
Dečko ono nije Bug Abuse. Bio bi da sam nakon F10 krenuo da pucam nekog, ja sam ostavio i RP-ao do kraja. Bolje da resetujem mikrofon nego da dobijem fail rp. Animacija se sama prekinula, nisam je ja namerno prekinuo. Neka admini odluče.
Resetujes Mikrofon kada me dignes. Tako rade svi normalni. A ne u sred Animacije. Cist Bug Abuse.
 

Lukile Whitee

Player
Player
Joined
Jan 11, 2024
Messages
24
Ресетујес Микрофон када ме дигнес. Тако раде сви нормални. А не у сред Анимације. Цист Буг злоупотреба.
Кao sto si i čuo, u POV-u se jasno čuje da su rekli da se ne cujem i da sam iz tog razloga to i uradio. Lepo sam nastavio da RP-am, ne razumem u čemu je tvoj problem i zašto kačiš ljude za gluposti. Sinoć je jedan od admina rekao da to nije BA već da bi bio da sam otišao da pucam nekoga dok sam te dizao.
 

Allen Sikter

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Apr 23, 2022
Messages
2,168
Nakon pregleda dokaza odlucio sam Prihvatiti ovu zalbu

ID: 53040 dobit ce kaznu za Bug Abuse
ID: 1091 dobit ce kaznu za FearRP
ID: 54027 dobit ce kaznu za MG​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom