Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban Appeal G.P. 5.3 I Mujo Simba By Abraham

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
12746
Players nickname
Gagy Angel
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Mar 31, 2024
Time
0000
Proofs
https://imgur.com/a/poqInng

DraganGagy

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
74
Postovanje pricu znate sigurno i ti Mujo i Abraham.
Jedno 2 mj cu konstatno pravili lazne forum naloge od moje zene,njezinih roditelja i slicno. Tj sa njihom slikama i imenima.
Mujo je odma rijesio to u 10 min,dok nazalost Abraham nije ne znam iz kojeg razloga.
Izvredjao sam na ruzan nacin Abrahama,jer iskreno nisam mogao spavat misleci na to da netko radi takve stvari od necije obitelji.
Molim za unban
Priznajem jesam izvredjao iz bijesa,ali to mi je prvi ban i nikad bar nisam psovao Majku ili slicno.
Nadam se da mi Abraham moze oprostiti jer sve je to bilo iz ljutnje i ocaja sto ne znam tko moze biti takav ludjak i krasti slike od moje obitelji i stavljati preko tih slika ona musku stvar po sred slike.
Nikad prije nisam bio banovan,osim sto sam 1 sam zahtjevao.
Tu sam od samog pocetka servera i nadam se da ce te ovaj put progledati kroz prste.
Mujo mi je rekao da svak zasluzuje drugu sansu,nadam se da cu je i ja dobiti.
Hvala i svako dobro zelim
 

DraganGagy

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
74
sta vi mislite okacite ljude bez dokaza sa laznih profila i sad se bunite kada svi se okliznete hahahahahah skracena su vam mafija krila u RP
Kao prvo ja nikog za nista kacio nisam. Nit sam u Cobri ni ti u Omerti. Nit me zanimaju ta kacenja za 1.4 i ostale gluposti..
A meni krila nisu skracena za to ne brini. Uzivaj in game i svako dobro ti zelim
 

Invisibleface

Player
Player
Joined
Jun 2, 2024
Messages
9
Zelim i ja svima vama dobro, ali nekada ne treba leteti previse, znam gde si i sta si u kom famu sad je super, ali opet jezik ti je problem
 

Invisibleface

Player
Player
Joined
Jun 2, 2024
Messages
9
Kao prvo ja nikog za nista kacio nisam. Nit sam u Cobri ni ti u Omerti. Nit me zanimaju ta kacenja za 1.4 i ostale gluposti..
A meni krila nisu skracena za to ne brini. Uzivaj in game i svako dobro ti zelim
Nisam ni ja za kacenje, ali pola mog famu su kacili i na kraju taj sto je kacio se hladi
 

DraganGagy

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
74
Nisam ni ja za kacenje, ali pola mog famu su kacili i na kraju taj sto je kacio se hladi
Ms ja sam im gov da ce se svima odbiti od glavu ali eto.
A gledaj moj je jezik samo iskren.. necu se uvlaciti u dupe nekom radi pozicije,ranka ili novca.. samo to danas ljudi drugacije protumace..
Ali na kraju krajeva svi mi imamo dozu toksicnosti
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom