Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
54027
Players nickname
Dusan White
Administrators nickname
Sam se prijavljujem
Date
Jun 4, 2024
Time
18:17
Proofs
https://imgur.com/undefined

Dusan White

Dusan White najpoznatiji covek na ovom sajtu
Server Administrator
Joined
Jan 12, 2024
Messages
33

Dobar dan postovana administracijo i dragi Mujo. Ja zelim dobrovoljno sebe da prijavim jer znam gde sam pogresio i zelim da Vas, gospodine Mujo zamolim za oprostaj.

Ja sam prekrsio pravilo G.P 1.1 jer sam mislio da se to ne racuna u to pravilo. Otisao sam kod svog brata i igrao sam sa njegovog PC-a na svom nalogu jer sam bio kod njega na nekoliko dana(udaljeni smo oko 30km). Mislio sam da to nece da se racuna pod ovo pravilo, ali nazalost sam pogresio. Ja se zaista izvinjavam i voleo bih da ostanem na ovom predivnom projektu jer sam stekao dosta prijatelja, koji su mi postali prijatelji i u pravom zivotu. Imam familiju sa svojim bratom i drugom i jako bi mi bilo zao kada bih napustio ovaj projekat zauvek. Trudio sam se da ne krsim pravila i jako se kajem jer sam pogresio na ovako glup nacin. Prihvatam sve sto je potrebno samo da ostanem na ovom projektu pa cak i money wipe. Nadam se da ce te me razumeti i da cemo se i dalje druziti. Obecavam da cu u buducnosti biti odgovorniji i da necu vise krsiti ovo pravilo(ni sva ostala naravno). Da napomenem jos jednom da pristajem na money wipe. (da napomenem u sliku dokaza sam stavio random sliku jer nema nekog dokaza jer se sam prijavljujem).

Hvala Vam na citanju nadam se da cemo i dalje saradjivati.
Dusan White
 

Dusan White

Dusan White najpoznatiji covek na ovom sajtu
Server Administrator
Joined
Jan 12, 2024
Messages
33
Da dodam da se izvinjavam za ove slike zbagao mi forum
Hvala na razumevanju
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,505
Ovo prijavi na zalbe za igraca
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom