Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
4228
Players nickname
Tin Dust
Administrators nickname
Tom Chivas
Date
Mar 26, 2022
Time
19:25
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/71790/

Tin Hypnotik

Player
Player
Joined
Jan 18, 2022
Messages
79
napravio sam zalbu na 2 lika koju su uradila LTA te sam snimao sa OBS. Pitao sam jednog admina da li smem da okacim sa upaljen Display capture te je rekao da ako imam dokaz smem i imao sam kao sto se videlo u videu. Nisam bio na event ili ista drugo nego sam samo snimi kako su dva lika uradila LTA. imam preko 500h u igri igram je svaki dan i dao sam dosta para.
 

David Adulahin

Player
Player
Joined
Dec 28, 2021
Messages
44
Banovali ste coveka a admin mu je rekao da sme da snima tako..
nema veze sto mu je rekao on nije bio na eventu ili je trebao da postavi pov zato sto mu je bio trazen. Znaci on je sada dobio ban na 30 dana zato sto je napravio zalbu na neke dve kidare koje su primljene u organizaciju preko veze. Kako sam ja shvatio ban se dobija ako postavis video koji je preko obs-a iako nema nikakve razlike ako je za gforce ili na bilo kojoj drugoj aplikaciji za snimanje. Decko je dobio bun zato sto iz je prijavio. :/
 

maisony9

:)
Player
Joined
Nov 2, 2021
Messages
546
nema veze sto mu je rekao on nije bio na eventu ili je trebao da postavi pov zato sto mu je bio trazen. Znaci on je sada dobio ban na 30 dana zato sto je napravio zalbu na neke dve kidare koje su primljene u organizaciju preko veze. Kako sam ja shvatio ban se dobija ako postavis video koji je preko obs-a iako nema nikakve razlike ako je za gforce ili na bilo kojoj drugoj aplikaciji za snimanje. Decko je dobio bun zato sto iz je prijavio. :/
Zašto se praviš pametan ako mu je Admin rekao da može da okači POV koji je sniman OBS-om? Znači lepo je pitao i lepo mu je rečeno da može, poslušao je admina i dobio je ban, ne vidim zamerku u ovoj žalbi.
 

Ivkezz

Player
Player
Joined
Oct 27, 2021
Messages
4,936
Poštovanje, Dostavite mi dokaze kako vam je Administrator rekao da možete koristiti program "OBS". Imate 6 sati da dostavite taj dokaz. Zalba je na razmatranju
 

Tin Hypnotik

Player
Player
Joined
Jan 18, 2022
Messages
79
Poštovanje, Dostavite mi dokaze kako vam je Administrator rekao da možete koristiti program "OBS". Imate 6 sati da dostavite taj dokaz. Zalba je na razmatranju
mozete da proverite logove jer to nisam snimi ako bi dobio unban mogao bi da vam pokazem istoriju zahteva
 

Tin Hypnotik

Player
Player
Joined
Jan 18, 2022
Messages
79
Poštovanje, Dostavite mi dokaze kako vam je Administrator rekao da možete koristiti program "OBS". Imate 6 sati da dostavite taj dokaz. Zalba je na razmatranju
i rekoa mi je da mogu snimiti samo to jer je samo LTA u pitanju a i imao sam upaljen Display capture
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom