Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Scam / id:58417 id od prijatelja:55235

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
56541
Players nickname
Noa Mican
Suspect ID
58417
Date of violation
Jun 6, 2024
Time of violation
6:40
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=CWOs2LN8pJQ

noa mican

Player
Player
Joined
May 28, 2024
Messages
11
Bilo je dogovoreno da se mjenjamo za auta no kako sam malo noviji u gradu nisam baš upoznat s svim interakcijama i pravilima.On mi je rekao da ja njemu prodam auto za 1000$ i da mu kasnije nadoplatim 700k.(nisam znao da nesmijem prodavati auta za manje cjene, razumjem da sam falio i ja na svoju ruku no zelim da se pomaknu vakvi skemeri sa projekta) Po dogovoru je i on meni trebao prodati svoj ali nakon prodaje mog auta lice je napustilo igru. Hvala vam na razumjevanju i nadam se da cete dobro razgledati situvaciju, i oprostiti na mojoj greški. slike su
 
Last edited:

noa mican

Player
Player
Joined
May 28, 2024
Messages
11
a lik nisam znao on je sig znao al nije reko da ga ukrade, nek me banaju ionak mi je dojebalo zato sto sam izgubio sve pare
 

Vukasin Siciliano

Player
Player
Joined
Dec 23, 2021
Messages
395
a lik nisam znao on je sig znao al nije reko da ga ukrade, nek me banaju ionak mi je dojebalo zato sto sam izgubio sve pare
Da znas odma ako nemas snimak citave situacije dzabe, ako imas ti ces dobiti ban 30 ili 60d nisam siguran a on zauvijek, ispo je picka ima takvih jbg al svakako ti administracija nece vratiti novac jer ne nadonadjuju tako da jbg
 

noa mican

Player
Player
Joined
May 28, 2024
Messages
11
Da znas odma ako nemas snimak citave situacije dzabe, ako imas ti ces dobiti ban 30 ili 60d nisam siguran a on zauvijek, ispo je picka ima takvih jbg al svakako ti administracija nece vratiti novac jer ne nadonadjuju tako da jbg
ma nek me banuju ionak vise necu igrat boli me briga vise
 

Smasheror

Player
Player
Joined
Apr 29, 2024
Messages
56
Prihvatite decku zalbu nije on nista kriv izbegavanje poreza, a najverovatnije je naveden da uradi to, skemere treba kaznjavati kao budale odmah ip ban 58417 i 55235 po potrebi. Mnogo skemera ima i treba da se sklanjaju a verujem da se ovom decku moze oprostiti ako je stvarno nov.
 

Ady Benz

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Feb 19, 2022
Messages
1,407
ODBIJENO
Razlog:
Format na žalbi nije propisno prepravljen​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom