Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Geto Pravilo 1.7, P.D. 1.17, PG, Possible BA I 57934

Status
Not open for further replies.
Your ID
41044
Players nickname
Anthony_Sizzle
Suspect ID
57934
Date of violation
Jun 11, 2024
Time of violation
18:17
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=yY9mk1VCyM0

Tony Sizzle

Ammu-Nation Los Santos
Player
Joined
Apr 13, 2023
Messages
55
Geto Pravilo 1.7 - Svi clanovi moraju nositi gornji dio i hlace u boji svoje bande
Pravilo Dogadjaja 1.17 - Zabranjeno je koristiti osobne automobile na dogadjajima u kojima nastupate kao clan bande (morate koristiti samo org automobile)
PG - u najmanju ruku, jer ne vidim mogucnost da se bodhi stvori ili preleti do ostrva na kojem je snimljen
Possible BA - je moguc jer igrac spawna bodhi na ostrvo do kojeg je nemoguce postaviti bodhi.

Igrac ID 57934 ovo radi vec jako dug period, od kada sam i prvi put primetio Rejected - PG + P.D. 1.17 + Possible BA I 0000 aprila 2023. Tada je izjava admina bila - Nigdje se ne vidi kako taj igrac dolazi na event sa tim vozilom (Nedovoljno dokaza) . Sada se jasno vidi da ide od parachuta do vozila, i na kraju ulazi u vozilo i vozi ga.
 

whitezakaci2

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
44
Plus ti daje 4 od 4, i to sto krade ne trpa u org nego sebi i kasnije prodaje sto ti dodje cak i kradja org
 

MaxHamilton

Player
Player
Joined
Jun 2, 2024
Messages
40
1.Postavi cijeli POV gdje si prvobitno došao kao dinosaur u tirkiznoj boji, te sam te ubio i ponovno si se vratio.
2.
-Nigdje se ne vidi kako ja dolazim na event s tim vozilom, iz tog razloga je žalba i prvobitno odbijena.
-Moguće je doći na to ostrvo legit bez hackova ili BA, međutim ne želim odati svoju tajnu
3.Žao mi je što sa mzaboravio re-weare-at odijelo, bio sam obučen u žuto za sebe.
 

whitezakaci2

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
44
1.Postavi cijeli POV gdje si prvobitno došao kao dinosaur u tirkiznoj boji, te sam te ubio i ponovno si se vratio.
2.
-Nigdje se ne vidi kako ja dolazim na event s tim vozilom, iz tog razloga je žalba i prvobitno odbijena.
-Moguće je doći na to ostrvo legit bez hackova ili BA, međutim ne želim odati svoju tajnu
3.Žao mi je što sa mzaboravio re-weare-at odijelo, bio sam obučen u žuto za sebe.
uz pomoc helikoptera iz ng-a al i da je to sve eto legit ostaje ta stavka da ti dajes liku 4 od 4 hita sto je sus iskreno i plus krades..
 

whitezakaci2

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
44
I da administracija bi bilo lepo da te pregleda jel ovaj snimak i snimak sa druge zalbe ista stvar dajes 4 od 4 dobar si pucac nema sta
evo i tog pova.
 

MaxHamilton

Player
Player
Joined
Jun 2, 2024
Messages
40
Plus ti daje 4 od 4, i to sto krade ne trpa u org nego sebi i kasnije prodaje sto ti dodje cak i kradja org
1. Micao se ko NPC, niko do sad sa ki msam se borio nije bio ovako spor, svi se barem nekako kreću, a ovaj se sam ovrti u krug i ide lijevo desnoŽ
2. Vjerojatno misliš na pravilo G.P. 6.3 koje glasi: 6.3 Zabranjeno je pražnjenje SKLADIŠTA organizacije u osobne svrhe. | Trajna zabrana

-
pravilo jasno ističe da se ne smije krasti direktno iz skladišta (ukljućujući automobile) organizacije. Ovo je događaj gdje gangsteri mogu doći i uzeti municij uza sebe ili svoju bandu, ukoliko je banda u oćaju za municijom u tom slućaju organizira odlazak na isti event, u protivnom idu na event "Tajna radnja" koji je skriptiran da šalje municiju direktno u skladište organizacije. Leader je u potpunosti OK sa tim što ja radim sve dok to ne radim dok je on organizirao da cijela banda ide na event.
 

MaxHamilton

Player
Player
Joined
Jun 2, 2024
Messages
40
I da administracija bi bilo lepo da te pregleda jel ovaj snimak i snimak sa druge zalbe ista stvar dajes 4 od 4 dobar si pucac nema sta
evo i tog pova.
-Na tom POV-u je vidljivo kako ja dajem 3 hitca, 4. hitac je zadan od mog prijatelja, a između drugog i četvrtog hitca sam opalio jedno 2-3 hitca sigurno, a i ovaj se kretao ka NPC, nakon 2. hitca
-Žalba je odbijena, te se ne može koristiti kao validan dokaz.
 
Last edited:

MaxHamilton

Player
Player
Joined
Jun 2, 2024
Messages
40
Sad gledam POV i vidim da reportaš ljude za 2.1, te imam pitanje za tebe. Jesi li ti dobro? Tko te toliko maltretira da se ovako ponašaš, da uživaš u tuđoj nesreći?
 

whitezakaci2

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
44
1.Postavi cijeli POV gdje si prvobitno došao kao dinosaur u tirkiznoj boji, te sam te ubio i ponovno si se vratio.
2.
-Nigdje se ne vidi kako ja dolazim na event s tim vozilom, iz tog razloga je žalba i prvobitno odbijena.
-Moguće je doći na to ostrvo legit bez hackova ili BA, međutim ne želim odati svoju tajnu
3.Žao mi je što sa mzaboravio re-weare-at odijelo, bio sam obučen u žuto za sebe.
da ne vidi se da dolazis ali se jasno vidi da trpas u svoj auto a pravilo glasi
1.17 Zabranjeno je koristiti osobne automobile na događajima u kojima nastupate kao član bande. (Morate koristiti samo org automobile)
 

whitezakaci2

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
44
Najbolje tako da svi onda po bodhi na padobran i samo trpaj trpaj, iskreno misljenje da to nije fer prema drugim igracima koji voze camce i cimaju se za svoju bandu!
 

MaxHamilton

Player
Player
Joined
Jun 2, 2024
Messages
40
Najbolje tako da svi onda po bodhi na padobran i samo trpaj trpaj, iskreno misljenje da to nije fer prema drugim igracima koji voze camce i cimaju se za svoju bandu!
Niko se na pomorskoj u zadnjih nedelju dana nije cimao za svoju bandu
 

MaxHamilton

Player
Player
Joined
Jun 2, 2024
Messages
40
da ne vidi se da dolazis ali se jasno vidi da trpas u svoj auto a pravilo glasi
1.17 Zabranjeno je koristiti osobne automobile na događajima u kojima nastupate kao član bande. (Morate koristiti samo org automobile)
Pa sad ti dokaži da je vozilo bilo moje, to možeš samo ako odeš G>3 na auto i to je jedini način
 

whitezakaci2

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
44
Pa sad ti dokaži da je vozilo bilo moje, to možeš samo ako odeš G>3 na auto i to je jedini način
zvizde mi jaja da ti ja ista dokazujem niti sam bio u situaciji niti znam tebe ni ovog sto kaci samo me zanima ishod situacije da li je kaznjivo ili nije pa da svi pocnemo to da radimo
 

MaxHamilton

Player
Player
Joined
Jun 2, 2024
Messages
40
zvizde mi jaja da ti ja ista dokazujem niti sam bio u situaciji niti znam tebe ni ovog sto kaci samo me zanima ishod situacije da li je kaznjivo ili nije pa da svi pocnemo to da radimo
Možeš uzimat sa pomorske isključivo uz osobno odobrenje lidera ili njegovog zamjenika (ako lider dopusti zamjeniku da izdaje takva odobrenja)
 
Last edited:

Ivash Low

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Mar 8, 2022
Messages
2,278
Nakon pregleda dokaza odlucio sam prihvatiti ovu zalbu
ID - 57934 ce dobiti kaznu za Geto P. 1.7

Za ostala navedena pravila nedovoljno dokaza​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom