Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
26475
Players nickname
Mathy Mangos
Administrators nickname
Marko Verstappen
Date
Jun 13, 2024
Time
23:40
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/725689/#post-2572851

mata42O

Player
Player
Joined
Nov 7, 2022
Messages
74
znaci sve se vidi u pov dolazim na slucaj vredan na koji dolazi hrpa ljudi uvjek.. kao prvo brojim i opet ja dobijem kaznu iako se vidi i da lik vadi pistolj sto pucaju bez brojanja inace klasika.. smatram da nije u redu 2 puta sam mu kreno brojati i on svejedno bejta pomakne se 2 metra i sjedi sta bi trebao uradit po vasem ? hvala unaprijed
 

Paul Shelby

Player
Player
Joined
Apr 21, 2024
Messages
41
Prvo nauci brojati,dosao sam ti si reko imas 5 sekundi i ćutao si na snimku se lepo vidi da ne brojis i da ne dajes uslove
 

mata42O

Player
Player
Joined
Nov 7, 2022
Messages
74
prvo nauci gledat i slusat djete drago posto nevidis svoj video dobro i cuje se da sam ti brojao, a to sto si ti izaso iz kruga da necujes nije moj problem, takode se vidi da vadis pistolj stime imo si namjeru pucat bez brojanja..
 

mata42O

Player
Player
Joined
Nov 7, 2022
Messages
74
vidi se na tvom pov nemoj radit P2WIN situaciju jos .. kasnije cu dodati i pov svoj dje se vidi da sam ti brojao i reko makni se odavdje sto si ti otisao 2 metra dalje i bejtas.. nemamo o cemu se ja i ti raspravljat tu su admini veci koji znaju svoj posao tako da prepusti njima poz
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom