Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Leader za Bloods Street Gang I Joe Alcaponee

Rejected
Status
Not open for further replies.

Joe Cappone

Player
Player
Joined
Jul 1, 2023
Messages
104
1. Vaše ime IRL: Julio
2. Vaše godine : iman 14 punim 15, 20.6
3. Vremenska zona: GMT/UTC +2
4. Prosjek online po danu: 7-8 sati
5. Vaš Discord: _miske_
6. Vaše ingame ime : Joe Alcaponee
7. Vaš ID : 43354

Dodatne informacije

1. Lider za..... Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

Nisam nikad bio ni lider ni admin i . Prosli mandat sam bio u Bloodsima HC i sad bih se zelio oprobati u poziciji lider
Bloodsi nisu bili nesto jaki prosli mandat i zato bi ih zelio dignuti iz mrtvih da cjeli grad zna ko su i sta su crveni
Mjesto HQ mi se svidja odaljen je od drugih organizacija

Bloodsi su bili moja druga organizacija i jako mi je zapalo za oko njihova boja.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji

Formirao bih Turf team . Njihov poso bi bio da su samo crveni u ghetu i da je sve tu nase. Za ulazak u organizaciju pitao bih jako stroga pravila 13 godina (ooc) treba imati i 7 + godina u drzavi. Imao bih svoj Grafit team koji bi farbali ghetu u crvenu boju. Za grafite bih davao bonuse. Talacke , Pljacke , Fz reidove bih redoviti radio i svaki put kad niko ne padne na Talacki , Pljacki ili Fz reidu isli bi bonusi svakome ko je bio tu. Moji Clanovi nebi smjeli krsiti pravila . Za svako pravilo koje bi clan prekrsio clan bi bio sankcioniran




Hvala na Citanju Moje Prijave Sretno ostalim kandidatima!!!!
 

Joe Cappone

Player
Player
Joined
Jul 1, 2023
Messages
104
1. Vaše ime IRL: Julio
2. Vaše godine : iman 14 punim 15, 20.6
3. Vremenska zona: GMT/UTC +2
4. Prosjek online po danu: 7-8 sati
5. Vaš Discord: _miske_
6. Vaše ingame ime : Joe Alcaponee
7. Vaš ID : 43354

Dodatne informacije

1. Lider za..... Bloods Street Gang

2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

Nisam nikad bio ni lider ni admin i . Prosli mandat sam bio u Bloodsima HC i sad bih se zelio oprobati u poziciji lider
Bloodsi nisu bili nesto jaki prosli mandat i zato bi ih zelio dignuti iz mrtvih da cjeli grad zna ko su i sta su crveni
Mjesto HQ mi se svidja odaljen je od drugih organizacija

Bloodsi su bili moja druga organizacija i jako mi je zapalo za oko njihova boja.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji

Formirao bih Turf team . Njihov poso bi bio da su samo crveni u ghetu i da je sve tu nase. Za ulazak u organizaciju pitao bih jako stroga pravila 13 godina (ooc) treba imati i 7 + godina u drzavi. Imao bih svoj Grafit team koji bi farbali ghetu u crvenu boju. Za grafite bih davao bonuse. Talacke , Pljacke , Fz reidove bih redoviti radio i svaki put kad niko ne padne na Talacki , Pljacki ili Fz reidu isli bi bonusi svakome ko je bio tu. Moji Clanovi nebi smjeli krsiti pravila . Za svako pravilo koje bi clan prekrsio clan bi bio sankcioniran




Hvala na Citanju Moje Prijave Sretno ostalim kandidatima!!!!
Ispravak Ime i Prezime : Joe Cappone
 

Dragan Macak

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Jan 14, 2024
Messages
1,601
Odbijeno!
Ne trazimo kandidate sa takvim specifikacijama.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom