Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Stefan Kenta

Player
Player
Joined
May 31, 2024
Messages
5
1.Ime porodice: Royal
2. Ime vlasnik: Ivan Royal
3. ID Vlasnik Porodice: 13530
4. Broj kuca: 1032
5. Discord od Vlasnik porodice: ivanpnn
6.Forum Link od Vlasnika:Ivan_Royal
7.Logo familije: 8.CILJEVI PORODICE: -Zelimo priskupiti clanove radi sto bolje zabave
-Imadjemo dobre odnose sa odredjenim porodicama
-Probadjemo uci u top 10
9.Prica o porodici: Porodicu sam otvorio ja sam ali sam se kasnije sreo sa mojim drugom koji me je nasao cak u Londonu 2015 godine.Nase druzenje je bilo veoma veliko tako da smo hteli da se druzimo sa drugima pa smo hteli otvoriti porodicu.Mi smo svoje zivote posvetili porodici ROYAL i davacemo zivot do poslenje kapi krvi.Na pocetku smo se bavili teskim kriminalom.Krali smo kola i pljackali ljude i banke, ali nasa grupa je postala mnogo finansiski bolja tako da smo manje radili to.Sto se kaze "Kapljale su nam pare"......
 

Stefan Kenta

Player
Player
Joined
May 31, 2024
Messages
5
1.Ime porodice: Royal
2. Ime vlasnik: Ivan Royal
3. ID Vlasnik Porodice: 13530
4. Broj kuca: 1032
5. Discord od Vlasnik porodice: ivanpnn
6.Forum Link od Vlasnika:Ivan_Royal
7.Logo familije: 8.CILJEVI PORODICE: -Zelimo priskupiti clanove radi sto bolje zabave
-Imadjemo dobre odnose sa odredjenim porodicama
-Probadjemo uci u top 10
9.Prica o porodici: Porodicu sam otvorio ja sam ali sam se kasnije sreo sa mojim drugom koji me je nasao cak u Londonu 2015 godine.Nase druzenje je bilo veoma veliko tako da smo hteli da se druzimo sa drugima pa smo hteli otvoriti porodicu.Mi smo svoje zivote posvetili porodici ROYAL i davacemo zivot do poslenje kapi krvi.Na pocetku smo se bavili teskim kriminalom.Krali smo kola i pljackali ljude i banke, ali nasa grupa je postala mnogo finansiski bolja tako da smo manje radili to.Sto se kaze "Kapljale su nam pare"......
povlacim
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom