Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
53124
Players nickname
Petar Vasquez
Administrators nickname
Aldin Verstappen
Date
Jun 30, 2024
Time
10:30
Proofs
https://imgur.com/a/1cGbSPQ

Petar Vasquez

Player
Player
Joined
Jan 1, 2024
Messages
16
Postovana Administracijo!

Dobio sam ban za G.P. 6.3 gdje sam u to vrijeme bio u FIB-u.Bivsi Lider FIB-a Okacio me za kradju iz skladista (G.P. 6.3).
Iz skladista stvarno nisam bio krao zato sto to ne zelim raditi i da nastetim bilo kojoj organizaciji.Jedino sto mogu priznati je da kada sam bio kickan iz FIB-a ostala mi je balaclava i nesto jos od gunova(gdje je vecina gunova bila moja,rev,sacmara).Htjeo sam vratiti balaclavu koja mi je ostala iz FIB-a i jos jedan gun bio sam na kapiji od FIBa cekao nekog HC-a ali se nije pojavljivao na kapiji kako bi mu vratio balaclavu i gun.Kao sto se vidi na dokazu lider je u jednom trenutku otisao na samo opciju gdje sam uzimao opremu iz skladista gdje nema toliko dokaza da sam bio vracao opremu.Nisam imao nikakvu namjeru da kradem iz skladista za familiju ili bilo sta slicno.Takodjer kada je bila banka ili neka slicna zahtjevnia akcija lider je sam bio zahtjevao da se bolje opremimo (da uzmemo vise municije i pancira).Mozda nekim slucajem grjesim da se ne sjecam da se to dogodilo ali svakako se izvinjavam za takvo nesto.Na ovom dobrom projektu sam vec duze vrijeme voljeo bih se vratiti projektu da mogu nastaviti svoj RP.

Hvala na Citanju!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom