Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Reviewed Pomaganje blacklistovanim igracima / citerima | Porodica Principi

Status
Not open for further replies.
Your ID
34268
Players nickname
Ahmed Bomba
Suspect ID
0000
Date of violation
Jul 5, 2024
Time of violation
00:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/

Jokara Kokara

Player
Player
Joined
Nov 8, 2021
Messages
72
52407 Mixa Marchalette Twink nalog Adama Dmurovica , i evo treci nalog istog decka 40020 Mixa Ace , na njemu je verovatno banovan pa mora da igra na 52407 i 60083 !
 

Gagi_Sf

Player
Player
Joined
Sep 7, 2022
Messages
167
koliko fejk informacija
decki nisu navikli da imaju konkurenciju na informalima
Hahahahahhah mi dok smo imali konkurenciju vi niste igrali igricu, i jaka si mi konkurencija u pm svakako necete biti dugo tu reci mi sto izbacujete odjednom onako silne ljude iz familije i bl im dajete prpa a?
 

Paco Thirdstreet

Player
Player
Joined
Mar 25, 2023
Messages
428
Hahahahahhah mi dok smo imali konkurenciju vi niste igrali igricu, i jaka si mi konkurencija u pm svakako necete biti dugo tu reci mi sto izbacujete odjednom onako silne ljude iz familije i bl im dajete prpa a?
cekaj kenjam
 

elmirツ

flinkenHand
Player
Joined
Jan 6, 2024
Messages
107
Hahahahahhah mi dok smo imali konkurenciju vi niste igrali igricu, i jaka si mi konkurencija u pm svakako necete biti dugo tu reci mi sto izbacujete odjednom onako silne ljude iz familije i bl im dajete prpa a?
Nije prpa deda nego radimo na famu sad vise ne razumijem u cemu je problem
 

Bozo Punovic

Player
Player
Joined
Jan 26, 2024
Messages
16
jedini argument koji imas su Godine a i ova zalba uzaludna kad ce bit odbijeno
Godine se pise malim slovima ako nije na pocetku recenice ili ispred tacke, takodjer se kaze a i dzabe ti ova zalba kada ce biti odbijena ne i ova zalba uzaludna kad ce bit odbijeno u toj situaciji se pise obijena. Necu da te krivim vidi se da imas 12 godina i na to sve nemas majku da te nauci neke stvari npr da ne jedes gvna starijima al jbg to je sve tvoja stvar retarde maloumni.
 

elmirツ

flinkenHand
Player
Joined
Jan 6, 2024
Messages
107
Godine se pise malim slovima ako nije na pocetku recenice ili ispred tacke, takodjer se kaze a i dzabe ti ova zalba kada ce biti odbijena ne i ova zalba uzaludna kad ce bit odbijeno u toj situaciji se pise obijena. Necu da te krivim vidi se da imas 12 godina i na to sve nemas majku da te nauci neke stvari npr da ne jedes gvna starijima al jbg to je sve tvoja stvar retarde maloumni.
jak si preko fejk accounta a kultura ti je isto 0 to sto sam te bano na grandu ne moras da places doces za 60 dana
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom