Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
22812
Players nickname
Ivan_Berluscone
Suspect ID
61648
Date of violation
Jul 6, 2024
Time of violation
21:32
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=kqEQJJ3xgeI

Camugica

Player
Player
Joined
Apr 21, 2024
Messages
14
Pokusaj prevare, i nije privi put, ova porodica skemuje, ili samo neki clanovi. Ovo je treci put da pokusavaju mene da skemuju, postave oglas sa dobrom cenom pa ponude drugi auto. Ali je uvek iz ove porodice, La Familia.
 

MaksimTislar123

Player
Player
Joined
Apr 9, 2023
Messages
19
Poštovani igrac sa ID: 61648 je nakon pregleda ovog POVa trajno udaljen iz naše familije. Uzimo je fam auta i predstavljo se da je to njegov zatim ponudio skroz neki drugi auto.
 

Sakib Silvia

Player
Player
Joined
Nov 22, 2023
Messages
55
Pokusaj prevare, i nije privi put, ova porodica skemuje, ili samo neki clanovi. Ovo je treci put da pokusavaju mene da skemuju, postave oglas sa dobrom cenom pa ponude drugi auto. Ali je uvek iz ove porodice, La Familia.
meni se isto desilo 3 puta je pokusao ali me mrzi da kacim ako treba imam snimak dodacu ako moram
 

Camugica

Player
Player
Joined
Apr 21, 2024
Messages
14
Poštovani igrac sa ID: 61648 je nakon pregleda ovog POVa trajno udaljen iz naše familije. Uzimo je fam auta i predstavljo se da je to njegov zatim ponudio skroz neki drugi auto.
Ne znam, ali vec preko 10 dana, iz vase porodice pokusavaju da skemaju, to mi je cudno. Ali ne samo mene, par ljudi znam koga su pokusali da prevare, a jednog koga su uspeli. Cudno je jer samo iz vase porodice skemaju, ni izjedne druge, a i drge porodice imaju dobra auta.
 

MaksimTislar123

Player
Player
Joined
Apr 9, 2023
Messages
19
Ne znam, ali vec preko 10 dana, iz vase porodice pokusavaju da skemaju, to mi je cudno. Ali ne samo mene, par ljudi znam koga su pokusali da prevare, a jednog koga su uspeli. Cudno je jer samo iz vase porodice skemaju, ni izjedne druge, a i drge porodice imaju dobra auta.
Oprostite ali moja familija je napravljena prije 4 dana....
 

Ahmed Bojler

Player
Player
Joined
May 11, 2024
Messages
47
Pokusaj prevare, i nije privi put, ova porodica skemuje, ili samo neki clanovi. Ovo je treci put da pokusavaju mene da skemuju, postave oglas sa dobrom cenom pa ponude drugi auto. Ali je uvek iz ove porodice, La Familia.
blago tebi ti si bar provalio a ne ko ja ode mi 4mill
 

Dragan Macak

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
Jan 14, 2024
Messages
1,469
Nakon pregleda dokaza odlucio sam prihvatiti ovu zalbu.
ID 61648 ce dobiti kaznu za G.P 1.3
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom