Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Konstantno krsenje pravila | 50973

Status
Not open for further replies.
Your ID
52658
Players nickname
Djiro Kalasnjikov
Suspect ID
50973
Date of violation
Jul 10, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=c8J9S-SRIYg

Djiro Driblas

discord: targetswitch
Leader of unofficial org
Joined
Jan 11, 2024
Messages
58
Kako sam prebrojo 17 puta je dobio kaznu samo od kacenja na forumu, mogu zamisliti da je barem 5 puta dobio od specanja admina. I sve ovo u jako kratkom periodu.


Kao sto sam reko, 100% je barem par puta otiso od specanja ne foruma, tako da bi molio da se pregledaju logovi i za to.

I da napomenem da od ovih 17 preksenih pravila, 10 su bili warnovi, 4 demorgani i 3 puta banovi (I jos dodatnih 3 bana od tih istih warnova)
Takodje je dobio 1.8 (Perma ban)

Nije tesko igrati po pravilima, mozda par puta prekrsiti ali ovo je ludo.


Isto je dobio forum ban za spam:
 

coaaa milenkovic

Player
Player
Joined
Jan 12, 2024
Messages
74
Druze ove prve zalbe su bile kada sam ulazio na server i bukvalno nisam znao ni jedno pravilo medjutim te sve zalbe nisu bile u 30 dana, neka administracija neka donese odluku
 

Djiro Driblas

discord: targetswitch
Leader of unofficial org
Joined
Jan 11, 2024
Messages
58
Druze ove prve zalbe su bile kada sam ulazio na server i bukvalno nisam znao ni jedno pravilo medjutim te sve zalbe nisu bile u 30 dana, neka administracija neka donese odluku
Idalje, prekrseno pravilo je prekrseno pravilo
 

coaaa milenkovic

Player
Player
Joined
Jan 12, 2024
Messages
74
I od april meseca sam se trudio toliko da naucim komplet sva pravila i trudio se da sto manje imam kazna izbegavao takve situacije a za ovo vredjanje sam puko stvarno posto vi ste dosta pravila prkrsili i onaj bata je poceo prvi da se psuje i pomenuo mi je majku a mrzim kad mi neko spominje roditelje i onda je upalio pov kad sam ja njega poceo da psujem a takodje sam popizdeo posto mi se pov nije sacuvao inace bi dobili samar na fem toliko pa neka odluci administracija
 

Djiro Driblas

discord: targetswitch
Leader of unofficial org
Joined
Jan 11, 2024
Messages
58
I od april meseca sam se trudio toliko da naucim komplet sva pravila i trudio se da sto manje imam kazna izbegavao takve situacije a za ovo vredjanje sam puko stvarno posto vi ste dosta pravila prkrsili i onaj bata je poceo prvi da se psuje i pomenuo mi je majku a mrzim kad mi neko spominje roditelje i onda je upalio pov kad sam ja njega poceo da psujem a takodje sam popizdeo posto mi se pov nije sacuvao inace bi dobili samar na fem toliko pa neka odluci administracija
Lik te je okacio taj koji ti je psovo majku i vidi se da on i jos jedan nisu u nasem femu, tako da ne bi dobili samar iako nista nismo prekrsili osim moj drug MG
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom