Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

On consideration Unban Appeal G.P. 1.4 I Mujo Simba

Your ID
56697
Players nickname
Kristian Gold
Administrators nickname
Niko Salamanca
Date
Jul 12, 2024
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/C6vXRmy

Kristian Gold

Player
Player
Joined
Mar 17, 2024
Messages
17
Postovana Administracijo,na dan 12.07.2024 sam dobio ban za pravilo G.P. 1.4. Nazalost kada sam dolazio na ovaj Projekat imao sam problema sa mojim twinkom zaboravio sam password i nisam mogao uci, pa sam napravio treci accaunt neznajuci da su dozvoljeni samo dva accounte mein i jedan twink! Kada sam napravio taj drugi twink pisalo mi je da imam ograniceni broj accaunta,tako da nisam mogao uci ni na twinku koji sam imao a ni na tom nalogu koji sam napravio , ostao mi je moj Main accaunt preko kojeg trenutno posteno radim i trudim se da bude sve u redu. Priznajem svoju krivicu,izvinjavam se ja stvarno nisam znao da ne sme se imati vise od jednog twinka. Voleo bi da se vratim na ovaj projekat jer mi je jako drag i puno znaci,imam dosta prijatelja,kolega..

Pristajem na Money Wipe samo vas molim da me razumete i pomognete da se vratim ziv covek gresi,pa se na greskama nauci!

Dragi Mujo,Postovana Administracijo,nadam se da cete me razumeti na ovom projektu sam nov i izvinjavam se jako mi je zao!!!!!
 
Top Bottom