Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved Vađenje oružja u GZ I ID:15439, ID:230

Status
Not open for further replies.
Your ID
3446
Players nickname
Marsal Lekic
Suspect ID
15439, 230
Date of violation
Apr 3, 2022
Time of violation
15:55
Proofs
https://youtu.be/0XIKFO7VFF4

Nikolaaaa

Player
Player
Joined
Nov 17, 2021
Messages
91
Drugo oduzeta mu je komunikacija NE SME DA PISE NA FAM RADIO KAO STO JE PISAO I KAO STO SI PISAO.
 

Daaamjan Feeendii

Player
Player
Joined
Apr 4, 2022
Messages
52
Prvo imao si i ti pusku na glavu, drugo, kako se ne plasis za svoj zivot pored toliko drzavnih sluzbenika 🤣 dobro da si dao snimak da znamo gde si sve gresio. Veliki podzra od Drzavnog Sheriff-a
Zato sto do ZADNJEG trenutka svi su mislili da sam i ja drzavni sluzbenik i onda kad sam digao pusku na glavu jednom sahpovcu i VI trebate zajedno da imate strah zato sto vam je to kolega a ja mogu da da pritisnem obarac kad mogu jer sam prvi digao. A to s kim sam pricao na disc je totalno druga osoba.
 

Fiky

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
58
Zato sto do ZADNJEG trenutka svi su mislili da sam i ja drzavni sluzbenik i onda kad sam digao pusku na glavu jednom sahpovcu i VI trebate zajedno da imate strah zato sto vam je to kolega a ja mogu da da pritisnem obarac kad mogu jer sam prvi digao. A to s kim sam pricao na disc je totalno druga osoba.
Zamolio bih te da prestanes da balavis i da priznas svoju gresku, koliko ja vidim da videu ti si upao i kad ti kolega trazio legitimaciju ti si se pravio mutav tako da ja ti dajem da si ti bio u zatvoru nekih 3 minuta pre zatvora a ne 30minuta!
 

Ari Kisha

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
403
Dok sam hapsio ova dva lica su upala u zatvor da spase ovo lice koje sam hapsio ja sam to zanemario i zvao sam admine da im kazu sta su prekrsili, ali niko se nije odazvao. Pored mene i jos kolega napolju lice nije se plasilo da ude u zatvor ne znajuci koliko policajaca ima i ne plaseci se da uperuje pistolj na mene.
Druze imao si 2 puske na glavi ako se ne plasis?
 

Dmitriy

Player
Player
Joined
Sep 17, 2021
Messages
53
Ovdje lik prekrsio Fear RP jer kada ulazis u bilo koji zatvor ima bar 50 zastitara i pregledavaju te.....
 

Dmitriy

Player
Player
Joined
Sep 17, 2021
Messages
53
Kad to ? posto zadnjih mesec - dva nema nikog na tacnoj lokaciji gde se desilo ovo..
Tih 50 cuvara su zamisljeni, zamisl ise da si u RL i da projdes zastitare bez legitimizacije i dodjdes do oficira i ciljas mu u glavu, Nezamisljivo ..
 

Daaamjan Feeendii

Player
Player
Joined
Apr 4, 2022
Messages
52
Tih 50 cuvara su zamisljeni, zamisl ise da si u RL i da projdes zastitare bez legitimizacije i dodjdes do oficira i ciljas mu u glavu, Nezamisljivo ..
Ne druze, nisu zamisljeni vec oni stvarno postoje. To su DoC Officeri koji su zaposleni u Vladi ali imaju na duznost da cuvaju zatvor, i sad to je do njih kolko ce oni biti aktivni.
 

petarpt temelkov

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
20
Dok sam hapsio ova dva lica su upala u zatvor da spase ovo lice koje sam hapsio ja sam to zanemario i zvao sam admine da im kazu sta su prekrsili, ali niko se nije odazvao. Pored mene i jos kolega napolju lice nije se plasilo da ude u zatvor ne znajuci koliko policajaca ima i ne plaseci se da uperuje pistolj na mene.
Ovako ti moras produziti RP i imao si puske na glavi sto je FearRP i ni si posluso a dzapa ti 4 policajce kada nisu imali puske u rukama sto ni po RP mozemo da ih ubijemo a ti moras imati strah za svoj zivot sto nisi imao. Isto ovako sam bio uradio na druge koi su znali da RP i nisu mesali ni GZ ni bilo sta drugo nego su imali starh za zivota sto ti nemas.Neznam kako su te primili,sigornu si imao otvoreno pravila i citao di dog su te ispitivali ili ne si bio ni ispitan
 

NikolaFromDavor

Slavonija u srcu
Player
Joined
Nov 27, 2021
Messages
453
Auuu druže kakav si ti retard pod jedan ta vrata ne mogu da se zakljucaju po skripti pod dva kako ti nemas straha da uperis na mene rev pored jos 3 policajca a da ne pricamo koliko je njih bilo ispred i unutra zatvora. A ti sto kazes da si rpao gde ti je dokaz meni nosi rpao meni si jedno dosao i u green zoni uperio pitolj.
Odmah vrijeđanje bravo za tebe baba
 

Fiky

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
58
Ovako ti moras produziti RP i imao si puske na glavi sto je FearRP i ni si posluso a dzapa ti 4 policajce kada nisu imali puske u rukama sto ni po RP mozemo da ih ubijemo a ti moras imati strah za svoj zivot sto nisi imao. Isto ovako sam bio uradio na druge koi su znali da RP i nisu mesali ni GZ ni bilo sta drugo nego su imali starh za zivota sto ti nemas.Neznam kako su te primili,sigornu si imao otvoreno pravila i citao di dog su te ispitivali ili ne si bio ni ispitan
Pod jedan i jedan ja nisam imao strah jer sam imao pored sebe kolege koji su u rukama imali revolvere i bili tu pored mene a to sto se tvoj drugar pravio pametan usao u zatvor i nije hteo da pokaze legitimaciju pravio se mutav to nije moj problem i necu da se pravdam debilima kao sto ste vi i po meni ne postoji drugaciji recnik da se obratim vama nego ovakav!!
 

Daaamjan Feeendii

Player
Player
Joined
Apr 4, 2022
Messages
52
Pod jedan i jedan ja nisam imao strah jer sam imao pored sebe kolege koji su u rukama imali revolvere i bili tu pored mene a to sto se tvoj drugar pravio pametan usao u zatvor i nije hteo da pokaze legitimaciju pravio se mutav to nije moj problem i necu da se pravdam debilima kao sto ste vi i po meni ne postoji drugaciji recnik da se obratim vama nego ovakav!!
Nisi imao strah zato sto si imao kolege revolverima ?! xD Druze mogao sam da ti rasprsnem glavu u svakoj sekundi, bez razliku na tvoje kolege ti moras da imas strah zato jer imas pusku na glavi, nije ovo full fun roleplay server pa da tako roleplayas i pravis KRP odma zoves visu silu jer neznas da zavrsis sitaciju po roleplayju.
 

petarpt temelkov

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
20
Pod jedan i jedan ja nisam imao strah jer sam imao pored sebe kolege koji su u rukama imali revolvere i bili tu pored mene a to sto se tvoj drugar pravio pametan usao u zatvor i nije hteo da pokaze legitimaciju pravio se mutav to nije moj problem i necu da se pravdam debilima kao sto ste vi i po meni ne postoji drugaciji recnik da se obratim vama nego p

Pod jedan i jedan ja nisam imao strah jer sam imao pored sebe kolege koji su u rukama imali revolvere i bili tu pored mene a to sto se tvoj drugar pravio pametan usao u zatvor i nije hteo da pokaze legitimaciju pravio se mutav to nije moj problem i necu da se pravdam debilima kao sto ste vi i po meni ne postoji drugaciji recnik da se obratim vama nego ovakav!!
Prvo da ne vrecas mnogo drugo oni nisu imali puske u rukama kad smo uperili puske oni su izvadili a ti sta nemas osnovno ponasanje js drugo jel treba mi sad da pocemo da vredzamo
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
574
Zato sto do ZADNJEG trenutka svi su mislili da sam i ja drzavni sluzbenik i onda kad sam digao pusku na glavu jednom sahpovcu i VI trebate zajedno da imate strah zato sto vam je to kolega a ja mogu da da pritisnem obarac kad mogu jer sam prvi digao. A to s kim sam pricao na disc je totalno druga osoba.
Tko je spomenuo discord? Priznajes na MG? Ovo je sprdnja :censored::censored::censored:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom