Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Mass RDM+OOC Vredjanje | ID:21366, 18600, 21274, 1543, 9255, 7925

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
17995
Players nickname
Bethoven_Colucci
Suspect ID
21366 , 7925 , 9255
Date of violation
Apr 3, 2022
Time of violation
17:16
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=sWKDG-HeG7A&t=2s

Djordje Stevanovic

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
45
Dakle, stojimo u dvoristu porodicne kuce i odjednom se stvaraju 2 auta na nasoj kapiji.
Mi smo naravno dosli da proverimo da li im nesto treba, gde su oni poceli da provociraju i prete (IC).
Pretili su kako ce pozvati svoju "armiju" i da ce da nas "gaze" jer smo mi maltretirali nekog njihovog clana porodice.
Tog clana sto smo mi kako oni kazu "maltretirali", samo moj drug je imao problem sa njim jer su se posvadjali (IC),
taj lik je cak vredjao prodicu jednog od mojih clanova (OOC vredjanje porodice) ali to nismo zabelezili, vec smo odlucili da moj drug resi to sa njim licno.
Nakog njihovih provokacija i vredjanja koje je trajalo duze od 5 minuta, resili smo i mi da provociramo. Onda su se oni podelili i poceli da pucaju na nas sa krova komsijine kuce,
gde su napravili (Mass RDM). Nakon te pucnjave, kada se zavrsila, provokacije i vredjanje je nastavljeno, gde je jedan od njihovih rekao kako se usrao na mene i na moju porodicu (OOC vredjanje).
Zelim da sagledate stvari kako treba i da svako trpi svoju kaznu, jer su oni pocinili vise stvari u kratkom roku.
IMAM 2 LINKA PA DA NE PRAVIM POSEBNE ZALBE EVO VAM ODMAH OVDE JOS 1.
 

Zed Darkin

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
50
U odbranu svoje porodice imali smo RP razlog.Pre svega mucite naseg clana od kako je dosao kod nas u porodicu.Zamolio nas je da dodjemo na vasu kucu i da resimo problem.Mi smo dosli i uradili sve po rp-u.Vi ste se opremili i rekli da smo picke i da smo slabi.Porokali smo se u cilju da se vidi ko je jaci.A takodje ste i vi uzvratili paljbu tako da ukoliko dodje do kazni vi snosite istu.Sto se tice psovanja psovao sam ti porodicu IC jer se tako i zove na M meni.
 

Miki

Player
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
519
Ukopavas sam sebe sa ovom zalbom
Ista osoba odgovara sa 2 acc na forumu na istu zalbu... :(
Screenshot_23.png
Screenshot_24.png
 

Djordje Stevanovic

Player
Player
Joined
Feb 17, 2022
Messages
45
U odbranu svoje porodice imali smo RP razlog.Pre svega mucite naseg clana od kako je dosao kod nas u porodicu.Zamolio nas je da dodjemo na vasu kucu i da resimo problem.Mi smo dosli i uradili sve po rp-u.Vi ste se opremili i rekli da smo picke i da smo slabi.Porokali smo se u cilju da se vidi ko je jaci.A takodje ste i vi uzvratili paljbu tako da ukoliko dodje do kazni vi snosite istu.Sto se tice psovanja psovao sam ti porodicu IC jer se tako i zove na M meni.
Druze da vidim taj razlog ajde.. Bez dokaza se ne pravdaj previse
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom