Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review G.P 6.15 I Nepoznata familija

Your ID
53545
Players nickname
Misko Black
Suspect ID
55017,34192,51829
Date of violation
Jul 16, 2024
Time of violation
22:02
Proofs
https://youtu.be/1uN-dESJYR8

Eldar Sicario

Player
Player
Joined
Jan 24, 2024
Messages
706
"gospodin" je uperio pistolj u mene prije toga, ja kao sluzbeno lice imam puno pravo da mu brojim i pucam na njega ako ne zeli da izadje iz auta da ga provjerim
POV:
 

Senticmilos45

Player
Player
Joined
Jan 6, 2024
Messages
183
Hahahaha pa ti nisi na duznosti jos ces u divljini da me kontrolises potpuno odlapeo.Plus nisi mi ni brojao nego pucao vidi se sve. Poz
 

Eldar Sicario

Player
Player
Joined
Jan 24, 2024
Messages
706
Hahahaha pa ti nisi na duznosti jos ces u divljini da me kontrolises potpuno odlapeo.Plus nisi mi ni brojao nego pucao vidi se sve. Poz
De ti meni srce moje reci od kad do kad traje fib agentu smjena? Brojao sam mogu i to dostaviti naravno ako bude potrebno, ovo sto si okacio je 3x da si se vratio nakon brojanja
 

Senticmilos45

Player
Player
Joined
Jan 6, 2024
Messages
183
ovo je self-report. Nisi na duznosti kuci si i stavljas PANCIR i glumis da si na poslu. I nemas Rp razlog da me teras da izadjem iz auta i plus na putu sam daleko 150m i vise od kuća.
 

Senticmilos45

Player
Player
Joined
Jan 6, 2024
Messages
183
Druzeee ako si zaposljen fbi ne zna da si na poslu 24h imas svoju smenu,sad si kuci. Molim te ne komentarisi vise jer postajes sve gluplji.Srdacan pozdrav svaki offtopic komentar da bude kaznjen.
 
Top Bottom