Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
21837
Players nickname
Laza Smoketour
Suspect ID
0000
Date of violation
Jul 19, 2024
Time of violation
0000
Proofs
https://www.youtube.com/

Luka OG

Player
Player
Joined
Jun 13, 2023
Messages
253
Igrac 29102 lider ballasa i 11510 turf team leader ballasa dodali cheatera i ban evadera ciji su id-evi 41479, 62234, 62058, 61799 sa ciljem da njihova organizacija napreduje u turfovima i jos nekim sferama te organizacije. Mislim da bi oba igraca trebali biti kaznjeni. Hvala.
pod 1 ja ti nisam uopste turf team lider u ballase nego su mene pozvali da turfam ako te vec interesuje
ne znam ni lidera ko je lider ni id mu ne znam ja ovde samo igram i ako znam neku taktiku vodim,nije moja ekipa,niti sam ja ikog doveo u ovu ekipu ne znam o cemu pricas ti?
I ne znam koji su to idevi I ne znam kakvo je ovo mestenje ban-a kako sam ja turf lider a nemam ni rsz ni nista??
hmmm zanimljivo
 

Luka OG

Player
Player
Joined
Jun 13, 2023
Messages
253
Igrac 29102 lider ballasa i 11510 turf team leader ballasa dodali cheatera i ban evadera ciji su id-evi 41479, 62234, 62058, 61799 sa ciljem da njihova organizacija napreduje u turfovima i jos nekim sferama te organizacije. Mislim da bi oba igraca trebali biti kaznjeni. Hvala.
Zamolio bih Administraciju da lepo pogleda ko ima RSZ U ballase i ko je turf lider u ballase a nakon toga da igrac koji je reporto bude kaznjen za laganje administracije.
 

Laza Notorious

Player
Player
Joined
Aug 17, 2023
Messages
335
Zamolio bih Administraciju da lepo pogleda ko ima RSZ U ballase i ko je turf lider u ballase a nakon toga da igrac koji je reporto bude kaznjen za laganje administracije.
U caskanju si napisao "JA" sam na 12 teritorija a vi na 5. Ako si turf team leader ne moras da imas rsz, takodje si reko da su sve taktike tvoje tako da ja to smatram turf leaderom.
 

Luka OG

Player
Player
Joined
Jun 13, 2023
Messages
253
U caskanju si napisao "JA" sam na 12 teritorija a vi na 5. Ako si turf team leader ne moras da imas rsz, takodje si reko da su sve taktike tvoje tako da ja to smatram turf leaderom.
pa reko sam da sam na 12 territorija zato sto turfam ovde, ako ja kazem neku taktiku ne mora da znaci da sam ja turf lider,
imam dokaze od ljude koji su me pozvali da turfam ovde ako treba.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom