Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
17965
Players nickname
Ploska Gold
Suspect ID
ID 13338
Date of violation
Apr 3, 2022
Time of violation
20:39
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=VCF9fOwBlgk

Ploska Hartmann

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
86
Pozurim do porodicne kuce jer nas raidaju, kod sebe sam imao malo viska metaka za ar, ali za sve ostalo dozvolu i metaka koliko treba. Gospoda me zaustavljaju, privode i onda u zatvoru oduzimaju svo oruzje i metke za koje imam dozvolu. Revolver, ar i metke za oboje. Njegove kolege mu govore da sme da mi uzme samo onoliko koliko sam imao viska, ali on ne slusa i drzi se price da mi treba oduzeti sve. Da ne pricam o tome da me svaki put pretresaju jer tamo pise da imam dosije, a dosije je od polcajca koji nije znao da radi svoj posao pa me za oruzje sa dozvolom osudio na zatvor jer se nije setio da pogleda da li oruzje ima serijski broj pre nego sto ga je oduzeo.,a nije mogao onda posle ponovo da pogleda da li sam govorio istinu. Sad ja zbog njihovih gresaka imam problem sa njima konstantno, i stvarno mi se vise na glavu popelo. Nisam od onih ljudi koji vise po forumu i prijavljuju ljude, al od danas cu da budem bas takav, ovo vise nema nikakvog smisla.
 

Ploska Hartmann

Player
Player
Joined
Mar 3, 2022
Messages
86
Plus sto sam dobio 45 minuta zatvora i kaznu za nosenje ilegalnog oruzja jer sam imao viska 30 metaka kod sebe.
 

Sake Sakic

Player
Player
Joined
Jan 31, 2022
Messages
208
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.


  • Zalba nije postavljena u ispravnom formatu ( Pogledaje pravilo postavljanja zalbe)
  • Na snimku se jasno vidi da si imao nedozvoljenu količinu municije, samim tim policajac je duzan da te privede i da ti oduzme svo oruzije što si imao kod sebe, jer ne mozes biti u zatvoru sa oruzijem.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom