Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Your ID
42663
Players nickname
Vukasin Raic
Administrators nickname
Nemanja Zajcev
Date
Jul 21, 2024
Time
10:26
Proofs
https://youtu.be/W3TBfwR4T70

Vukasin Raic

Player
Player
Joined
Nov 12, 2023
Messages
183
Ja stvarno mislim da je procena pogresna on je u trenutku kad sam ga ubio uradio f1 je svi zmano da su dva metka u glavu sa revom smrt 100% e sad on je uradio cl bas u tom trenutku kad sam ga ubio jer nije mogo pre jer kako je onda mogo da misani onda je u tom slucaju to i cheatneznam samo sta Zajcev tu nekonta?
 

Vukasin Raic

Player
Player
Joined
Nov 12, 2023
Messages
183
Ja stvarno mislim da je procena pogresna on je u trenutku kad sam ga ubio uradio f1 je svi zmano da su dva metka u glavu sa revom smrt 100% e sad on je uradio cl bas u tom trenutku kad sam ga ubio jer nije mogo pre jer kako je onda mogo da misani onda je u tom slucaju to i cheatneznam samo sta Zajcev tu nekonta?
povlacim zalbu jer je zajcev legenda granda
 

Luka Rain

Player
Player
Joined
May 5, 2024
Messages
60
Brate vidi se da mu je puklo zato sto kada si pukao njemu se health nije sklonio i da je bio mrtav pisalo bi bez svesti nego je coveku ocigledno puklo nauci pravila grada.
 

Evgenije Rain

Player
Player
Joined
May 11, 2024
Messages
38
i malo nauci da kacis ti sve kacis u pogresne kategorije kacis u en 1 i u biografije isto si okacio samog sebe ovde
 
Top Bottom