Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
36863
Players nickname
Amar Tate
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jul 24, 2024
Time
21:30
Proofs
X

kobelino

Player
Player
Joined
Jul 9, 2024
Messages
10
Danas sam dobijo ban zbog konstantnog krsenjeg pravila,okacila su me dva lika sa kojima uso u konflfikt prije otprilike mjesec dana.Od tada sam dobijo 2 bana samo zbog njih maltretiranje nije prestajalo krali su mi panele ubijali me nazalost nemam dokaze sa svih slucaja ali imam svjedoke i neke dokaze:
Ovo nije nikakva zalba na njih vec dokaza maltretiranje mene i mog fema.
Ja krsim pravila ali to nije toliko kolko oni preuvelicavaju.Imam ogromu zelju i ljubav prema ovoj igrici.Ja obacevam da cu se potrudit i da vise necu praviti probleme kao nekad.Hvala na citanju i nadam se pozitivnom odgovoru🙂
 

kobelino

Player
Player
Joined
Jul 9, 2024
Messages
10
Danas sam dobijo ban zbog konstantnog krsenjeg pravila,okacila su me dva lika sa kojima uso u konflfikt prije otprilike mjesec dana.Od tada sam dobijo 2 bana samo zbog njih maltretiranje nije prestajalo krali su mi panele ubijali me nazalost nemam dokaze sa svih slucaja ali imam svjedoke i neke dokaze:
Ovo nije nikakva zalba na njih vec dokaza maltretiranje mene i mog fema.
Ja krsim pravila ali to nije toliko kolko oni preuvelicavaju.Imam ogromu zelju i ljubav prema ovoj igrici.Ja obacevam da cu se potrudit i da vise necu praviti probleme kao nekad.Hvala na citanju i nadam se pozitivnom odgovoru🙂 Ispravka za tri ista snimka ove sam mislio postavit
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom