Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

raggazi

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
92
1. Vaše ime u RL : Patrik
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5-8h
5. Vaš Diskord: patrickloco
6. Vaše Ingame ime : Patrick Loco
7. Vaš ID: 16825

Dodatne Informacije
1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

- Želim biti lider ove specifične organizacije iz razloga što sam već duže vrijeme u LifeInvaderu, dobro znam pravila pisanja oglasa i stvarno mi se sviđa organizacija
-Mislim da bi se dobro snašo na poziciji lidera te imam sposobnosti za isto
-Želim naučiti što više ljudi ono što su mene naučili radeći u LifeInvaderu pa da i onda nakon moga mandata oni to proslijede dalje.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

- Pokušao bi dovesti ljude sa iskustvom i kvalitetnim poznavanjem pravila pisanja oglasa
- Kod regrutacije bi se fokusirao na to da aplikanti neradi greške tokom pisanja. Mislim da je obuka najvažnije i na nju ćemo obratiti pozornost.
-Svako nepoštivanje članova unutar organizacije biti će strogo sankcionisano (Warn/Kick)
-Članke ćemo pisati na dnevnoj bazi tako da bi građani bili informirani što se događa unutar grada.
- Svaki rank bi imao svoje zaduženje koje će morati odrađivati
-Potrudio bih se da organizujem što više sastanaka kako bi razgovarao sa članovima o njihovim problemima u organizaciji. Mislim da je to veoma važno.
- Toksičnost nevolim tako da ćemo njega strogo kažnjavati.

Sretno ostalim kandidatima i hvala na čitanju aplikacije!
 

raggazi

Player
Player
Joined
Feb 13, 2022
Messages
92
1. Vaše ime u RL : Patrik
2. Vaše godine: 16
3. Vremenska zona: GMT+1
4. Prosječna aktivnost na dan : 5-8h
5. Vaš Diskord: patrickloco
6. Vaše Ingame ime : Patrick Loco
7. Vaš ID: 16825

Dodatne Informacije
1. Lider za... LifeInvader
2. Zašto želite biti Lider ove specifične organizacije? (Navedite tri razloga uz objašnjenje)

- Želim biti lider ove specifične organizacije iz razloga što sam već duže vrijeme u LifeInvaderu, dobro znam pravila pisanja oglasa i stvarno mi se sviđa organizacija
-Mislim da bi se dobro snašo na poziciji lidera te imam sposobnosti za isto
-Želim naučiti što više ljudi ono što su mene naučili radeći u LifeInvaderu pa da i onda nakon moga mandata oni to proslijede dalje.


3. Vaš savjet za poboljšanje RolePlay-a u organizaciji.

- Pokušao bi dovesti ljude sa iskustvom i kvalitetnim poznavanjem pravila pisanja oglasa
- Kod regrutacije bi se fokusirao na to da aplikanti neradi greške tokom pisanja. Mislim da je obuka najvažnije i na nju ćemo obratiti pozornost.
-Svako nepoštivanje članova unutar organizacije biti će strogo sankcionisano (Warn/Kick)
-Članke ćemo pisati na dnevnoj bazi tako da bi građani bili informirani što se događa unutar grada.
- Svaki rank bi imao svoje zaduženje koje će morati odrađivati
-Potrudio bih se da organizujem što više sastanaka kako bi razgovarao sa članovima o njihovim problemima u organizaciji. Mislim da je to veoma važno.
- Toksičnost nevolim tako da ćemo njega strogo kažnjavati.

Sretno ostalim kandidatima i hvala na čitanju aplikacije!
.
 
Top Bottom