Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected GP 3.2,MG,LTA,FearRp,RDM|ID 21310,7495,5025

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
15981
Players nickname
Vanja Ghosty
Suspect ID
21310,7495,5025
Date of violation
Apr 4, 2022
Time of violation
21;29
Proofs
https://youtu.be/9P06SnOXBGU

Ghosty996

Player
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
52
Lta,FearRp,RDM-21310
GP 3.2,FearRP-7495
Mg-5025
Id 21310 nas puca sa balkona jer je njihova kuca iznad nas bez ikakvog razloga.Ubili smo ga i tad krecem da snimam mislio sam da imam od pocetka snimak ali nisam imao_Onda nas pucaju jos koji put sa vrha kuce pre nego sto je dosao bolnicar dok sam ja hteo da dignem ovog Id 21310. Sve vreme pricaju na Discordu jer se odjednom svi pojavljuju i cuje se na snimku kako kaze Id 5025 da mu je poslao sma a ne moze jer smo ga mi odmah ubili double tapali.Onda Id 7495 dolazi da se izdrkava na nas i da nam psuje majkusto smo na njegovom posedu ,a nece da saslusa sta se desilo i koja je situacija bila.I odbija da digne ruke i ako ima pistolje na glavi. Mi smo samo hteli da uhvatimo ovog sto nas je pucao vidi se da je nov igrac i da ne zna neka pravila lepo da ga bacimo sa brane ali onda nastaje ova situacija sto se vidi na POVu.
Posto nemam ceo POV od pocetka mogu svi iz mog fama da potvrde sta se izdesavalo. Lepo smo krenuli da krademo kola sto se vidi kad sam se alt tabovao slike kola I discord jer sam ih pitao za cenu kola.
A ako neko ima nesto protiv i misli da nismo u pravu neka okace njihov POV nemam nista protiv.
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
656
7495

Prvo fali 5 minuta prije i 5 minuta poslije videa. Ja sam svjestan svoje greške ovde , al ljudi me ubijaju na našem posjedu u gradu 5x i 5x dižu i pokušavaju nas robati u gradu. Iznerviran sam bio mnogo i za to trazim oprost, nisam psovao majku, rekao sam da idete u PM . Trebaju dobiti kompletna porodica bar 3 Warna za ovo tj. gašenje porodice, Kada je rečeno da će se postaviti snimak , rečeno je kompletna situacija da će se postaviti i da posjeduju snimak od kompletne situaciju, Na drugim dijelovima snimka koje dotični posjeduje sigurno ima stvari kojim su se kršili još veća pravila i zato nije postavio, Video je editovan . Govore da je rađen MG , a na 8. sekundi videa se pokazuje da su oni ti koji koriste Discord.
 
Last edited:

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
7495

Prvo fali 5 minuta prije i 5 minuta poslije videa. Ja sam svjestan svoje greške ovde , al ljudi me ubijaju na našem posjedu u gradu 5x i 5x dižu i pokušavaju nas robati u gradu. Iznerviran sam bio mnogo i za to trazim oprost, nisam psovao majku, rekao sam da idete u PM . Trebaju dobiti kompletna porodica bar 3 Warna za ovo tj. gašenje porodice, Kada je rečeno da će se postaviti snimak , rečeno je kompletna situacija da će se postaviti i da posjeduju snimak od kompletne situaciju, Na drugim dijelovima snimka koje dotični posjeduje sigurno ima stvari kojim su se kršili još veća pravila i zato nije postavio, Video je editovan . Govore da je rađen MG , a na 8. sekundi videa se pokazuje da su oni ti koji koriste Discord.
Primate svakakve u org , lik nas ispucao i šta ste mislili da nećemo doći i ubiti ga , još se pojavljujete jedan po jedan i svako svoju priču tera , uglavnom ovaj što je lta uradio je kriv za sve i za celu situaciju.
 

Ghosty996

Player
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
52
7495

Prvo fali 5 minuta prije i 5 minuta poslije videa. Ja sam svjestan svoje greške ovde , al ljudi me ubijaju na našem posjedu u gradu 5x i 5x dižu i pokušavaju nas robati u gradu. Iznerviran sam bio mnogo i za to trazim oprost, nisam psovao majku, rekao sam da idete u PM . Trebaju dobiti kompletna porodica bar 3 Warna za ovo tj. gašenje porodice, Kada je rečeno da će se postaviti snimak , rečeno je kompletna situacija da će se postaviti i da posjeduju snimak od kompletne situaciju, Na drugim dijelovima snimka koje dotični posjeduje sigurno ima stvari kojim su se kršili još veća pravila i zato nije postavio, Video je editovan . Govore da je rađen MG , a na 8. sekundi videa se pokazuje da su oni ti koji koriste Discord.
Prijatelju ja tebe kacim za to sto si uradio i sto se vidi na POVu tako da nema sta ja tebi da kacim snimak od 2 sata.Ako mislis da smo mi nesto prekrsili sto ne pitas ovog tvog iz fama sto nas je pucao da mi okaci POV gde ja gresim.Nema sta ja vise da pricam sa tobom sem da ne psujes majku i da ne reagujes tako,a da smo hteli nesto sa vama veruj mi druze sravnili bi smo vas sa zemljom sa 5 ljudi tako da nista protiv vaseg Fama sem da gledas koga ubacujes u njega i to je to.
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
656
Prijatelju ja tebe kacim za to sto si uradio i sto se vidi na POVu tako da nema sta ja tebi da kacim snimak od 2 sata.Ako mislis da smo mi nesto prekrsili sto ne pitas ovog tvog iz fama sto nas je pucao da mi okaci POV gde ja gresim.Nema sta ja vise da pricam sa tobom sem da ne psujes majku i da ne reagujes tako,a da smo hteli nesto sa vama veruj mi druze sravnili bi smo vas sa zemljom sa 5 ljudi tako da nista protiv vaseg Fama sem da gledas koga ubacujes u njega i to je to.
Druže fali ti najbitniji dio svega ovoga. To je zbog čega ste napali našeg člana u našem posjedu. Tvrdiš da vas je on napao, a helikopterom ste došli na nas posjed. Ja jesam kriv i svjestan sam kazne koja me slijeduje. Ali ti misliš da ste vi cisti. A ja vam garantujem da ćete nakon ovog dobiti warn zbog pokušaja robanja u gradu i zbog ubistava u gradu. Pitaj nekog admina da li smiješ robati u gradu i ubijati u gradu. Vidi šta će ti odgovoriti. Pokušao sam sa vama normalno pričati, ponašali ste se bahato i počeli me vrijeđati . I sva ova situacija je zbog vašeg neznanja
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Druže fali ti najbitniji dio svega ovoga. To je zbog čega ste napali našeg člana u našem posjedu. Tvrdiš da vas je on napao, a helikopterom ste došli na nas posjed. Ja jesam kriv i svjestan sam kazne koja me slijeduje. Ali ti misliš da ste vi cisti. A ja vam garantujem da ćete nakon ovog dobiti warn zbog pokušaja robanja u gradu i zbog ubistava u gradu. Pitaj nekog admina da li smiješ robati u gradu i ubijati u gradu. Vidi šta će ti odgovoriti. Pokušao sam sa vama normalno pričati, ponašali ste se bahato i počeli me vrijeđati . I sva ova situacija je zbog vašeg neznanja
Niko nije hteo da vas roba nego ruke da podignete i da pričate što ste pucali , kako je ovaj momak u zelenom normalno pričao , a i on je pucao isto i kad sam ga ubio i podigao normalno je pričao i nije urlao kao ti , i nije failao rp odma u startu kao što si ti radio. Umesto normalno da se priča, ti urlaš i balaviš sa svojih 29 godina.
 

Toma Hadzizdravkovic

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
656
Niko nije hteo da vas roba nego ruke da podignete i da pričate što ste pucali , kako je ovaj momak u zelenom normalno pričao , a i on je pucao isto i kad sam ga ubio i podigao normalno je pričao i nije urlao kao ti , i nije failao rp odma u startu kao što si ti radio. Umesto normalno da se priča, ti urlaš i balaviš sa svojih 29 godina.
Izvini a šta se radi kada se podignu ruke ? Ja imam 30 godina, čovjek sam koji sam svašta prošao u životu i imam jako tanke živce, ako sam vas pitao šta radite ovde i idite odavde, trebali ste mi fino reci da vas je ovaj mali pucao i da trebamo popričati , a ne me početi vrijeđati , Uradili ste stvari koja ce vaša porodica ako ima pravde za ovo dobiti Warn.
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Izvini a šta se radi kada se podignu ruke ? Ja imam 30 godina, čovjek sam koji sam svašta prošao u životu i imam jako tanke živce, ako sam vas pitao šta radite ovde i idite odavde, trebali ste mi fino reci da vas je ovaj mali pucao i da trebamo popričati , a ne me početi vrijeđati , Uradili ste stvari koja ce vaša porodica ako ima pravde za ovo dobiti Warn.
Kako ti kažeš ... admini će odlučiti svakako.
 

Stameni031

Got yourself a gun
Player
Joined
Dec 3, 2021
Messages
254
Izvini a šta se radi kada se podignu ruke ? Ja imam 30 godina, čovjek sam koji sam svašta prošao u životu i imam jako tanke živce, ako sam vas pitao šta radite ovde i idite odavde, trebali ste mi fino reci da vas je ovaj mali pucao i da trebamo popričati , a ne me početi vrijeđati , Uradili ste stvari koja ce vaša porodica ako ima pravde za ovo dobiti Warn.
Još si se na kraju vratio na mesto na kom si umro posle 5min od smrti.
 

Jerry Thompson

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
589
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji
  • Imate 12 sati da odgovori.
 

Ghosty996

Player
Player
Joined
Jan 30, 2022
Messages
52
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • Molimo priložite dokaze o cijeloj situaciji
  • Imate 12 sati da odgovori.
Nemam POV svega jer niko nije ocekivao da ce neko da puca random na nas ispred FAM house...svakako LTA,GP 3.2 i MG je bio kao sto se vidi na POV-u.
 

Jerry Thompson

Player
Player
Joined
Nov 30, 2021
Messages
589
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
  • Video je trimovano/editovano.
  • Nisu postavljene trazene dokaze u datom roku.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom