Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
6425
Players nickname
Dule_Mob
Suspect ID
39652
Date of violation
Jul 27, 2024
Time of violation
12:23
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=K6_Awv_7hQQ

DuleM85

Player
Player
Joined
Jul 27, 2024
Messages
12
Osoba u privatnom vozilo me udara vozilom i pokusava da zaustavlja bez razloga. mislio sam prvo da je kidnapig.
Kada sam stao, vodi me bez da komuniciranje u zatvor i tako rece bez razloga..

Dokaz Video:
 

Allen Sikter

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Apr 23, 2022
Messages
2,194
Nakon Pregleda dokaza trenutno ne mogu zakljucati vasu zalbu
Dostavite POV od pocetka situacije kada ste izasli iz chip tuning-a
imate rok 7h​
 

DuleM85

Player
Player
Joined
Jul 27, 2024
Messages
12
Nije mi bilo sumljivo od tuninga da snimam.. zato nemam od tuninga snimak. ali bio sam tamo i kada sam krenuo od tuninga osoba me pratila do kazina i kod kazina poceala da me udara vozilo i kada sam nakon mozda 5 sekunde stao onda sam poceo da snimam.

mislim do ovo stvarno nije ok jer moj dosije od pocetka do sama je bio cist. nikada nisam se bavio kriminalom a sada po ovime jesam?!?
Mislim kao prvo ne razumem razlog zaustavljanje kao drugo bez razloga me vodi lik u zatvor i bez komunikacije.
ako je ovo RP onda razumem zasto narod ne voli GRAND. jbg Steta je, dobar server ima potecijala ali su igraci van sveta. nemaju pojma da RPaju..
 

luka smithson

Player
Player
Joined
May 2, 2023
Messages
64
Ako admini odluce da me kazne jer na momente mi laguje mikrofon jer nije mi bas dobar processor, snimam ,imam gta v upaljena i diskord i malo mi igrica laguje pa je moguce da mi laguje i mikrofon al ja imam snimak de sam ja sve tu ispricao, i imam moj POV, ja sam ga hapsio bez problema jer..
 

luka smithson

Player
Player
Joined
May 2, 2023
Messages
64
Ako admini odluce da me kazne jer na momente mi laguje mikrofon jer nije mi bas dobar processor, snimam ,imam gta v upaljena i diskord i malo mi igrica laguje pa je moguce da mi laguje i mikrofon al ja imam snimak de sam ja sve tu ispricao, i imam moj POV, ja sam ga hapsio bez problema j...er..
...jer nije mu se cuo mikrofon ja hapsim sve al ja ga nisam cuo
 

luka smithson

Player
Player
Joined
May 2, 2023
Messages
64
Nije mi bilo sumljivo od tuninga da snimam.. zato nemam od tuninga snimak. ali bio sam tamo i kada sam krenuo od tuninga osoba me pratila do kazina i kod kazina poceala da me udara vozilo i kada sam nakon mozda 5 sekunde stao onda sam poceo da snimam.

mislim do ovo stvarno nije ok jer moj dosije od pocetka do sama je bio cist. nikada nisam se bavio kriminalom a sada po ovime jesam?!?
Mislim kao prvo ne razumem razlog zaustavljanje kao drugo bez razloga me vodi lik u zatvor i bez komunikacije.
ako je ovo RP onda razumem zasto narod ne voli GRAND. jbg Steta je, dobar server ima potecijala ali su igraci van sveta. nemaju pojma da RPaju..
Ja sam te zaustavio, reko sam ti lepo da stanes ti nisi hteo, onda si zaustavio i ja sam te pitao za pasos, ti nisi mi dao pasos i reko sam ti da dignes ruke jer nemogu da trosim vreme da te cekam tebe ceo dan da mi das pasos, za to ide hapsenje zbog KZ 3.5 (nepostovanje/nesaradivanje) i kazna od 35k$
 

DuleM85

Player
Player
Joined
Jul 27, 2024
Messages
12
..i tako radis cesce da hapsis bez razloga? ili cak i ako si imao razlog odma u zatvor?
jel je to za tebe RP?
svaka ti cast onda..
imas mozda 12 ili 13 rl god, jos se nisi ni izgajio kako treba i ti ces Rolplayati FBI..?

KAZEM JAVNO ZA GRAND SERVER: OVO NEMA SMISLA!!

Nije moj tip ovaj server! RP? Cemu? Ovako? Hvala lepo..

Nek odluce kako misle.. Sto se mene tice..samo dalje..

Od mene toliko
 

DuleM85

Player
Player
Joined
Jul 27, 2024
Messages
12
Ja sam te zaustavio, reko sam ti lepo da stanes ti nisi hteo, onda si zaustavio i ja sam te pitao za pasos, ti nisi mi dao pasos i reko sam ti da dignes ruke jer nemogu da trosim vreme da te cekam tebe ceo dan da mi das pasos, za to ide hapsenje zbog KZ 3.5 (nepostovanje/nesaradivanje) i kazna od 35k$
nije problem.. ovo je razlog sto ne igram na grand od kad je open bio..

Tebi ne radi comp kako treba, stekati mic i sam si rekao gore na predhodi 'POST', ocekujes da te svi cuje, cim kazes "Daj posos" a steka ti, nakon toga sinko posto mogu tata da ti budem si reagovao bas tako kako i treba da reagujes kao dete neko i u jail.. Bravo! sve 5 za tebe!! ;)
 

DuleM85

Player
Player
Joined
Jul 27, 2024
Messages
12
Ako admini odluce da me kazne jer na momente mi laguje mikrofon jer nije mi bas dobar processor, snimam ,imam gta v upaljena i diskord i malo mi igrica laguje pa je moguce da mi laguje i mikrofon al ja imam snimak de sam ja sve tu ispricao, i imam moj POV, ja sam ga hapsio bez problema jer..
popravi comp (Upgrade) i onda HAPSI SVE REDOM!!
 

DuleM85

Player
Player
Joined
Jul 27, 2024
Messages
12
To su ti kazne sve ukupno
to mi je prva i poslednja kazna, jednu jedinu kaznu koju sam dobio je ova kazna do sada..
nisam dugo na server..
kreirao sam karakter kada je bio up server nakon mozda mesec dana..
bio sam prvi put svega mozda 2 dana i napustio server zbog mnogo dmanje..
sada kada sam se nakon dugo vreme vratio, sta se desava..? ISTO SRANJE KAO I TADA!!

jednu kaznu imam i to je od ove zenske SARA HEMMINGS i odma prvo pa musko 35.000$!! zbog razlog sto sam ubio nekog ili sta bese, ja zaboravio?!


Nije ovaj server za mene.. ipak mnogo klinci

Ovo dete koji me hapsio nebi znao kako je uspeo uci u FBI, pokusao u gang i u bolnicu bez uspeha..ali u fbi ima uspeh..NE KAPIRAM..


Kao sto sam rekao, od mene toliko..
mozete me slobodno banovati..
idem svakako na drugi server, daleko od granda!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom