Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pending review Pogresena donesena odluka | Jaki Panj

Your ID
53619
Players nickname
Dawid Magluta
Administrators nickname
Jaki Panj
Date
Jul 27, 2024
Time
19:58
Proofs
https://youtu.be/Ki_32rOvTe0

David Magluta

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
24
Zahtevam da se ceo pov pogleda od pocetka do kraja da vidite da li sam ja opalio ijedan metak,i ko je prvi krenuo da puca,kolko se vidi na pov-u da mene nigde nije bilo sem kada je on krenuo da puca na mene na njegovom krovu i to krenuo da puca na mene bez brojanja, ne znam gde sam ja opalio metak na njega a da nisam brojao od onog trenuta kada je krenuo da puca na mene ja sam logicno krenuo,molio bih vas da nadjete trenutak gde sam ja pucao na njega bez da sam brojao??Hvala molim vece admine da provere zalbu!!U pov-u se vidi kako 7 minuta trckara i zadnjih 2 minuta kako puca na mene??ne znam de sam ja uradio 6.15
 

Kova Kovacevinski

Player
Player
Joined
Jul 21, 2024
Messages
11
I stavljen si u jail jel kad si onaj zadnji put bio admin je speco i kako ti je bingy brojo ti si poceo da ga pucas bez da brojis to te je admin vidio is sve snimio jer smo ga svali za speca
 

David Magluta

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
24
Gledaj sad dobro,ne znam da li imas problem sa vidom nemam nista protiv i ako imas ali ja mislim da se moj id ne poklapa sa id koji je puco iz helikoptera ja sam rozi a moj drug ne znam sta je nosio ja sam celo vreme bio na krovu i en znam kako mogu biti odjednom na drugoj zgradi,i da je admin specao on ne bi samo mene kacio vec i vas jer ste takodje pucali na mene bez brojanja [6.15]...
 

David Magluta

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
24
Kolko vidis na zalbu svog lidera da je admin pod nazivom Jaki Panj jail-o mene zbog razloga 6.15 tako da me je on jail ne bi mogo admin koji me je specao jer bi morao da se konsultuje sa ostalim adminima da ne bi pogresio pri davanje jaila..
i to sto imamo snimke da ste pucali na nas prie ovoga svega to ce biti naravno okaceno na forum..
 

David Magluta

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
24
Upravo je vas lider familije dobio jail za 6.15 kao sto sam i reko da ce dobiti jer imamo puno snimaka kako pucate na mene [nas],i to ce naravno biti sve okaceno i sankcionisano..
 

David Magluta

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
24
Od onog trenutka kad on izbroji svoji i krene da mene puca ja imamo pravo krenuti isto pucati jer naravno da cu se braniti,a to sto vas boli briga za warn nesto mi se cini da vasa familija nece dugo da opstane..!!
 

Kova Kovacevinski

Player
Player
Joined
Jul 21, 2024
Messages
11
Problem je sto on nije izbrojo do kraja niej reko 1 i 2 i zato je dobio jail a ti si izvadio pusku i poceo da pucas bez da brojis. admin je reko nema veze ako te on pocne pucat moras mu prvo brojat
 

David Magluta

Player
Player
Joined
Jan 5, 2024
Messages
24
I nije mi samo jasno zbog cega sam i ja dobio war i jail.. jer je samo vas lider pucao na mene bez brojanje na pov-u se nigde ne vidi da sam ja njega pucao bez brojanje nek mi iko posalje pov ko vidi gde sam ga pucao bez brojanje.Hvala
 

Kova Kovacevinski

Player
Player
Joined
Jul 21, 2024
Messages
11
Ma nije zbog tog clipa valjda, neko kasnije kada si doso sam on je zvao admina da speca. I dobili svi jail jel on nije odbrojo do kraja zato jer si ga ti poceo pucat bez da brojis. Ja iskreno nez zas vi u opce i dolazite a i svi smo dobili jail zbog tog. a nez za ovo sa helikopterom samo znam za ovo posle kad si doso sam sve nas admin strpo u jail jer niko nije brojo
 
Top Bottom